2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا به استرس و نگرانیهاش نمی ارزه من تاحالا چندنفر از اطرافیان و دوستام بااینکه همیشه میگفتن خیلی ...

من که هیچ استرسی نکشیدم ...یه بار هم که میخاستم باردار شدم راحت ....اونایی هم که میگن یا دقت نکردن یا الکی میگن نفهمیدیم....من حتی پریودم عقبم میافتاد شک نمیکردم

غلط کرده من ۴ سال طبیعی جلو گیری کردم هیچ اتفاقی نیفتاده بستگی ب سرعت عمل مرد دارع

اصلا ربطی به سرعت عمل نداره عزیزم پیشآب هم گاهی اوقات حاوی اسپرمه از هردکتر زنانی که بپرسید اینو میگن

که این روش جلوگیری نیست و اگرم باشه شاید فقط 20 30 درصد تاثیرداشته باشه اونم شانسیه

2706