2733
2739

دوستان کسی هست ک شرکت کرده باشه؟ میدونین که  لیسانس مترجمی و ادبیات رو هم قبول میکنن برای استخدام یا خیر؟؟ چون توی شرایط احراز تحصیلی ارور میداد. 

و اینکه ارش پیام نور بخونیم برای اپوزش و پرورش استخدام میکنن یا خیر؟ چون شنیدم بعضی ارگان ها استخدام نمیکنن.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
استخدام میکنن منم میخوام برم علوم تربیتی ولی خب آزمون باید بدی 

پیام نورو میگی دیگه؟ چطور ک بعضیا میگن سازپان های دولتی پیام نورو نمیگیرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استخدام میکنن منم میخوام برم علوم تربیتی ولی خب آزمون باید بدی 

فقط اونایی که تربیت معلم‌خوندن استخدام میکنن یا کلا

گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد💛
2731
پیام نورو میگی دیگه؟ چطور ک بعضیا میگن سازپان های دولتی پیام نورو نمیگیرن 

نمیدونم من فقط علوم تربیتی میدونم ولی ببین پیام نور یه دانشگاه رسمی فکر نکنم اینطوری باشه ها

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
فقط اونایی که تربیت معلم‌خوندن استخدام میکنن یا کلا

تربیت معلم که درجا استخدام از روزی که دانشجو حقوق میگیره با علوم تربیتی هستم عزیزم علوم تربیتی معلم دبستان خب باید آزمون بدی ولی معلم ادبیات یا درس های دیگه یا رشته تخصصی هم میخوان البته من ترم 4 فوق دیپلم یه رشته دیگه هستم میتونم بعد لیسانس علوم تربیتی برا رشته تربیت کودک آزمون بدم اگه جذب میکنن جذب معلم دبیرستان کتاب تخصصی بشم فکرکنم حقوقش بالا تره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تربیت معلم که درجا استخدام از روزی که دانشجو حقوق میگیره با علوم تربیتی هستم عزیزم علوم تربیتی معلم ...

آخه شنیدم دیپلم و اینا بر میدارن ولی فرصتش تا ۶ اسفند بود

گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد💛
آخه شنیدم دیپلم و اینا بر میدارن ولی فرصتش تا ۶ اسفند بود

اون کنکور تربیت معلم باید دانشجو معلم بشی هم درس بخونی هم حقوق بگیری لیسانس که گرفتی جذب آزمون پرورشی ترازت باید 6000باشه تو رشته تجربی تو ادبیات رو نمیدونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اون کنکور تربیت معلم باید دانشجو معلم بشی هم درس بخونی هم حقوق بگیری ترازت باید 6000باشه تو رشته تجر ...

نه از بین سرباز معلم و کلا همه مقاطی تحصیلی بالاتر از دیپلم بر میداشتن آزمون باید میدادی 

نه از بین سرباز معلم و کلا همه مقاطی تحصیلی بالاتر از دیپلم بر میداشتن آزمون باید میدادی 

عزیزم چرا قاطی میگی باید دانشگاه فرهنگیان قبول بشی وقتی دیپلم داری درس میخونی لیسانس میگیری از روزی که دانشگاه قبول شدی حقوق میدنت اونا که لیسانس به بالا هم هستن باید آزمون بدن تا استخدام بشن بااین تفاوت که از دانشگاه فرهنگیان نیومدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چرا قاطی میگی باید دانشگاه فرهنگیان قبول بشی وقتی دیپلم داری درس میخونی لیسانس میگیری از روزی ...

فراگیر چطوریه؟ سخته آزمونش یا نه؟ شما شرکت کردی؟ برا اموزش پرورش رشته ما رو ارشد فقط میگیره میخام ارشد شرکت کنم ازمون بعدی استخدامی شرکت کنم. اگه دیگه بزارن استخدامی

فراگیر چطوریه؟ سخته آزمونش یا نه؟ شما شرکت کردی؟ برا اموزش پرورش رشته ما رو ارشد فقط میگیره میخام ار ...

فراگیر خبر ندارم نه عزیزم من تازه فوق دیپلم دارم میگیرم باز ازاول میخوام شروع کنم از مهر برم علوم تربیتی پیام نور ولی قطعا سخته مصاحبش هم سخته من که نه از دین این چیزا هیچی نمی‌فهمم نه سهمیه ای نه هیچی 

آره دیگه ببینم اونسال که میخوای آزمون بدی شمارو بخوان یانه علوم تربیتی روانشناسی همیشه میخوان 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فراگیر چطوریه؟ سخته آزمونش یا نه؟ شما شرکت کردی؟ برا اموزش پرورش رشته ما رو ارشد فقط میگیره میخام ار ...

سلام عزیزم پیامتونو الان خوندم .شما آزمون دبیری اموزش پرورش شرکت کردین!! چیشد!