2752
2734
من یه حدیث دیدم فکر کنم از پیامبر بود کلا قانع شدم که هست ، گفته بود که انسان از اون دنیا هیچ درکی ...

اوهم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
والا من اینو از خیلیا دارم میشنوم اخیرا😕 میخوام ببینم تا چه حد روی حرفشون موندگار بودن و یا اینکه ...

عزیزم توقران گفته شده مامیمریم ودوباره زنده میشیم 

پس خدا بنده شو بی هدف خلق نکرده همه کاراورفتارامون لینجا ثبت میشه ومیشه نامه اعمال اون دنیا وروز قیامت ...

برنامه زندگی پس اززندگی رو ببین افرادی یکبارمرگو تجربه کردن کامل راجب روح وزندگی بعدمرگشون میگن 

توهمین نی نی سلیت یه دختره گف خودکشی کردم توکماکه بوده میره یه جای سرسبز ولی بش میگن توباید برگردی متعلق به اینجا نیستی دختره ناراحت بوده ولی اونا میخواستن برش گردونن وقسم میخوردراجب حرفاش

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه حدیث دیدم فکر کنم از پیامبر بود کلا قانع شدم که هست ، گفته بود که انسان از اون دنیا هیچ درکی ...

درواقع مرگ نیست ونابودشدن نیست ازجهانی به جهان دیگه میریم بعدمرگ همه به جهان دوم میرن من مطمعنم بعد مرگم میرم دیدنم عزیزان ازدست رفتم دراین دنیا

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2731
به چه دلیل اونوقت؟ دوست داری پوچ و بی هدف باشیم و فناپذیر باشیم؟

مثلا روح داشته باشیم پوچ نیستیم ؟قبول ندارم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ماباروحو احساسمون زنده اییم جسم ما فقط نیاز به آب وغذا داره واین روحوخدا توتمام جسم مادمیده

ماباروحو احساسمون زنده اییم جسم ما فقط نیاز به آب وغذا داره واین روحوخدا توتمام جسم مادمیده

اوکی 

تعریف از روح میدونی چیه؟

که اینو پرسیدی.

تعریف از روح یعنی خودِ اصلی ما.

لباسمون که همون جسممون هست از بین میره ولی خودمون هستیم. و وارد یه مرحله جدید با قوانین جدیدی میشیم.

روح که قرار نیست معلق و بیهدف بمونه که دیگه پوچ تلقی اش بکنن