2733
2734
عنوان

خدا جونم من دلم نی نی میخواد :(

| مشاهده متن کامل بحث + 31081 بازدید | 132 پست

منم موافقم بیاین گروه بزنیم 

من ایدیم @Mohammad I7571 منم ببرین گروه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... ان شاءالله همه ی منتظرا به زودی دامنشون سبز بشه و تیکر بارداری بذارن      رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم انشالله ب زودی مامان بشی.واسه منم دعا کن من5ساله نی نی میخوام واسه منم دعاکنید

خداجونم بعد۵سال انتظار بهم پسر دادی اما تو۱۷هفته ازم گرفتیش  خدا الان یه سال از سقطم گذشته  خداجون دیگه طاقت این همه راه رفتن و ندارم خودت بدون دغدغه معجزت و شامل حالمون کن.ربِّ لاتَذِرنی فَرداَ وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین  
منم دلم میخواد بیایید برای هم دعا کنیم شاید زودتر جواب گرفتیم  

سلام منم دلم نی نی میخواد 😟

یه دعایی تو نی نی سایت دیدم برا روز جمعه میخوام اونو انجام بدم میگن موثره . خدا رو چه دیدی 

خدایا دل منم شاد کن . لطفا بگو آمین 
2731
سلام منم دلم نی نی میخواد 😟 یه دعایی تو نی نی سایت دیدم برا روز جمعه میخوام اونو انجام بدم میگن مو ...

چه دعایی بگین ماهم بخونیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... ان شاءالله همه ی منتظرا به زودی دامنشون سبز بشه و تیکر بارداری بذارن      رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین
بزار برم بزارم براتون عکسشو ولی طولانیه من جمعه پیش یادم رفت ولی این هفته میخوام بخونمش 

خیلی ممنونم عزیزم 

قبل اذان بوده نفهمیدم باشه من رفتم بخونمش 😘😘الان فرستادما یه لحظه 

نیومد. 😕😕

2706