2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای الان دعوا‌میشه...🤣🤣🤣🤣طبیعی ها میگن طبیعی ..سزی ها میگن سز..هرکدومم میگه این روش ک من رفتم عاااالیه و عااااالییییییی...من ک فرار‌میکنم🤣🤣

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..

بی دردی بگیر، اصلا نمی فهمی کی زایمان طبیعی کردی، جزئیاتش رو از دکترت بپرس

کادویی جهیزیه گلدان و شمعدان ابگز  ظروف سرامیک و دکوری. انواع مدل مجسمه پلی استر  فروش کلی و جزئی  قیمت کف،   آدرس مصلی ‏سرخس۲ -ولایت۱۲نبش شهید محمدی۳
2738
مامانم میگه طبیعی بهتره من خودم تجربه سز ندارم ولی طبیعی عالی بود

میشه بگی چ طوری زایمان راحت داشتی؟ ورزش و پیاده روی انجام دادی؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
مامانا هر کی پستمو میخونه میشه بگید چند وقت اقدام بودین...و ماهی که باردار شدین چیکار کردین؟

9 ماه اقدام بود، ماه بارداریم لتروزول و آمپول hcgزدم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
آخه میگن سخته وسزارین چیزی نمیفهمی

دقیقا، زن داییم صبح زنگ زده به من، اشتباه من رو نکنی طبعی زایمان کردم، سز کن خودتو راحت کن