2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میرزا قاسمی

بادنجان کباب شده - سیر - نمک و فلفل و زردچوبه - گوجه فرنگی - 1 قاشق سر پر رب - روغن - تخم مرغ

بادنحان ها را که کباب کردیم پوست می کنیم و با میکسر له میکنیم برای اینکه بادنجان روغن زیادی به خودش نکشد چند دقیقه داخل قابلمه بدون روغن گرما می دهیم بعد روغن را اضافه می کنیم و حسابی سرخ میکنیم
سیر را رنده کرده همراه با بادنجان سرخ می کنیم بعد گوجه فرنگی های رنده شده را به مواد اضافه کرده و به تفت دادن ادامه می دهیم و گوجه را هم اضافه می کنیم
زمانی گوجه فرنگی را اضافه می کنیم که بادنجان تغییر رنگ داده و تیره شده باشد
نمک و فلفل و زردچوبه را به غدا اضافه کرده رب را برای رنگ اضافه می کنیم و سر آخر تخم مرغ ها را در ظرفی می شکنیم و کاملا هم می رنیم و داخل مایع می ریزیم
2 دقیقه بغد غذا حاضر است .
این غذا برای منطقه گیلان است و معمولا با غذاهای دیگر سرو میشود .
نوش جان
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
اوکی ////ادویه هم مثل همه غذاها ست دیگه پودر آویشن و اینا هم بریزم؟
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
نه عزیزم ادویه فقط زردچوبه و فلفل و نمک همین
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
از همه تون ممنون ...برم بپزم .............امروز شوشو به شکم بزرگ منم گیر داد باید کم روغن و رژیمی بپزم ......
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
اول بادمجونهتو کبابی کن و پوستشون رو بگیر و له کن
بعد سیر رو رنده کن.سرخ کن.گوجه هم رنده کن سرخ کن.بعد بامجوناتو توش بریز و حسابی با هم سرخ کن
بهش نمک و فلفل هم بزن.کره هم خوشمزش میکنه
حالا اگه میخوای اصل اصل گیلانی باشه تخم مرغها رو جدا نیمرو کن و موقع کشیدن بذار روش.
میتونی یه کم که تخم مرغها خودشو گرفت با موادت قازی کنی.
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند