2752
2734
اینکارای مسخره جیه می کنید آخه

😁😁😁عزیزم💚

بابا به خیال خودم خواستم ختم اصلی بیفته برام😑😐

راحت گفتن عیب نداره کارت ثواب داشت!

خداییش راضی نیستم من

هزارو هفتاد اد،مگه کم هست؟!🤔😑

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

عب نداره شاید اونا دارن اشتباه میکنن 

شما محض رضای خدا و حاجت روایی انجام دادی خدا خودش آگاهه .

انشاءالله حاجت دل مهربونتو میده

عضو گروه نارنجی 🧡 وزن شروع : 82.5 (1402/6/10) 🧡 وزن فعلی : 73.5 🧡 وزن هدف : 60 🧡 قد : 160

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عب نداره شاید اونا دارن اشتباه میکنن  شما محض رضای خدا و حاجت روایی انجام دادی خدا خودش آگاهه ...

مرسی عزیزدلم

دلت شاد الهی🤲💐🌼

کاش خودشون متوجه بشن و حداقل نتیجه ی ایهمه اد و انگشت دردیمو ببینم😁🙏میترسم جامو بدن نفر دوم

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

[QUOTE=230102869]مرسی عزیزدلم دلت شاد الهی🤲💐🌼 کاش خودشون متوجه بشن و حداقل نتیجه ی ایهمه اد و انگشت دردیمو ببینم 

انشاءالله 

اگرم متوجه نشدن خدا خودش میبینه و حتما جواب زخمتت رو میده

عضو گروه نارنجی 🧡 وزن شروع : 82.5 (1402/6/10) 🧡 وزن فعلی : 73.5 🧡 وزن هدف : 60 🧡 قد : 160
2731

تلگرام ندارم میخواین تو همین نینی سایت امتحان کنین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
[QUOTE=230102869]مرسی عزیزدلم دلت شاد الهی🤲💐🌼 کاش خودشون متوجه بشن و حداقل نتیجه ی ایهمه اد و انگ ...

مرسی عزیزدلم

متقاعدشون کردم بالاخره😘🙏🌼