2733
2734

سلام عزیزان🤝🌼

یه گروه هستم مال قرآن وذکر هست

بعد مسابقه اد گذاشتن هرکی اد بیشتر بعد براش یه ختم خیلی خوب بزارن

من این دوماه،هزارو خورده ای اد زدم و دقیق دقیق ادهامو میشمردم

و یه جا یاد داشت میکردم.و دقیق هم حواسم بود کیارو واقعا عضومیکردم یا کیا دکمه عضویتشون رو بسته بودن برام میفتاد چندنفر عضوکردم هر روز و خداوند شاهده بالای هزار اد زدم

من پریروز چند تا ادزدم شمردم اونایی رو که دیدم عضوشدن واقعا وگفتم لطفا اضافه کنین به ادهام درلیست،دیدم  گفتن هفتصدتا اد زدی فقط!کلی قسم خوردم که بابا بالاتره قبول نکردن!هفتصد مال هفته ی قبل ترمه که خودشونم تولیست نوشتن!گفتن اشتباه میکنی.گفتم سیصدتا کمترمیگین.بعد گفتن عیب نداره بگو برای حضرت عباسه و ازت راضی باشه!!!!!!گفتم باشه!

دیروز سی نفر اد زدم گفتن ادهات شدن صدنفر!!!😑😐گفتم دیروز که گفتین هفتصد.گفت خودت که داری میبینی ربات زده صد!!!!

این دوماه چقد زحمت کشیدم چقد تلگرام مسدودم کرد.چقد ناراحتم ای خدا...انگشتم پکید تو این دوماه!!!!

به ذوق ختم برای حاجاتم بود همش⁦☹️⁩😣من نفر اول ادها هستم...ولی میترسم بزنن زیرش

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

بچه ها شمابودین از هزاروخورده ای اد راحت میگذرین؟

بزورمین تو اد کردی ولی وارد نشدن شاید

میگم بابا خودم اونایی رو که عضوکردم و وارد گروه شدن شمردم

بزور میگن اشتباهه

و ادهزارو هفتادم شد صد!!!

بعد خودشونم روزقبلش نوشتن هفتصد!!!

لیستو پاک کردن کامل😣

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم این مدت رو خودت میخوندی دیگه. 

راستی ممکنه رباتشون خراب باشه. ولی بهرحال برای خدا بوده کارت و انشاءالله حاجت روا بشی

خانم گلا لینک پایین گروه خواهرمه. انلاین شاپه و کاراشو از تولیدی مستقیم میفرسته. به خاطر همین مناسب درمیاد براتون. خوشحال میشم حمایت کند. اگر عضو شدین صبر کنید تا کاراشو بچینه. چون کارای قبلی که گذاشته برای اعضای جدید نمایش داده نمیش. 

https://chat.whatsapp.com/BvrfDNBxQhk1Sr6PT76Nd3

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2731
شاید از گروه در میان دیگه حساب نمیکنه

نه اجی

اونا کارندارن کی دربیاد

کلا رباتو صفر کردن!!!

میدونن ادهام خیلی زیاد بود میگن ببخش به حضرت عباس

خب عزیزم این مدت رو خودت میخوندی دیگه.  راستی ممکنه رباتشون خراب باشه. ولی بهرحال برای خدا بود ...

نمیدونم بخدا

ولی خداییش زوره هزارتا اد زدن و بزنن زیرش😣🌼

بیکاری ؟ گوشیتو میخوا خراب کنی ؟ بشین خودت واسه خودت قرآن بخون ، خدا از رگ گردن به ما نزدیکتره و تو قران گفته بخوانید تا اجابت کنم، اگه به صلاحت باشه برات خودش رقم میزنه، من قبلا تو این گروهها بودم 

2740
کدوم گروهه اسمش چیه؟

گلم یه گروه قرآنی هست

خیلی ناراحتم خیلی

نمیدونم چی کنم؟

بیکاری ؟ گوشیتو میخوا خراب کنی ؟ بشین خودت واسه خودت قرآن بخون ، خدا از رگ گردن به ما نزدیکتره و تو ...

اجی جونم حرفتو قبول دارم⁦☹️

ولی خداییش دوست داشتم برام ختم بیفته و واقعا هم اسمم تا سه چهار روزقبل اول بود

نفر دوم الان سیصد اد داره

مقصر خودمم آره😣

در کل اگه واقعا انقد کلاش هستن چرا موندی تو گروهشون؟ یه گروه خوب بلدم اددت میکنم

اجی اخه بشون نمیاد کلاش باشن

دیدم واقعا همه بشون احترام میزارن

نمیدونم⁦ والله

باشه چشم ادم کن فدات

دستت طلا🤝🌼💚

کدوم شهره؟

والله سارگل جان شهرشونو نمیدونم🤔

همه جا هست

ولی خداییش بشون نمیاد اهل حقه وکلک باشن🤔🌼