2752
2734
عنوان

همصدایی بزرگ حاجتمندان (مهلت تا نیمه شعبان)

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 128 پست
سلام 500 تا صلوات التماس دعا💚

شیدا جان ممکنه چون برای من ریپلای کردی استارتر نبینه و ثبت نکنه. پست جداگانه بذار. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
@اسماآتی     @عروس_خانومااااا     @برفدانه     @افسانه96 &nb ...

سلام خواهر جان لطف کردین

من هم 1000 تا میفرستم فقط به نیت ظهور آقا جان

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست گرامی سلام.بنده اتفاقی شما را تگ کردم.ان شاءالله خیر باشد. دعوت می کنم درصورت تمایل در این ه ...

سلام عزیزم .منم ۱۰۰۰ صلوات میفرستم .حاجت روایی همگی. لطفا برا دختر کوچولو منم دعا کنید ۶ ماهشه.چشم راستش مردمکشبه سمت بیرون حرکت نمیکنه😥😥😥 دعا کنید خدا شفا بده دخترم و معجزه بشه ممنون از همگی. التماس دعا.اسم دخترم رونیکا 

خداجونم هزار مرتبه شکر❤

۱۰۰۰تا به نیت ازدواجی  زود و موفق ..اسمم مهدیه هس بی زحمت  بگو  تو کانالتون  بچه ها برام دعا کنن  دیگه ۳۵ سالم شده 😓 انشاالله همگی حاجت روا بشن و همچنین شما و دوستان اینجا .آمین 🙏

خدایا شکرت🙏

@منتظرررررظهور
@مائده6525221
@درمسیرخدا
@عطرنرجس1400
@قاصدکم1106

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

سلام منم انشاءالله 500 یا یک هزار صلوات بتونم بفرستم. ای کاش مهلتش بیشتر بود فقط.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
دوست گرامی سلام.بنده اتفاقی شما را تگ کردم.ان شاءالله خیر باشد. دعوت می کنم درصورت تمایل در این ه ...

سلام چه جالب! شما من رو تگ کردین منم شما رو!
البته چند نفر رو تگ کردم هیچ کدوم تگ نشدن.

سلام ۵۰ صلوات🌸

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤