2733
2734
عنوان

ایده جشن تولد برای مامانای خردادی 89(تولد دو سالگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 24772 بازدید | 203 پست
سلام دوست جونا
منم واسه 2 سالگی رها میخوام با تم زنبور بگیرم .

1 سالگیشو با تم پروانه گرفتم . یه سری تزیینات پروانه ای دارم . اگه کسی دوست داره بگه .

بچه ها از تم زنبوری که خودتون گرفته باشید عکس دارید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام رها جون عکس تم پروانه ات را بذار برام ...من امسال میخوام پروانه بگیرم ...
(خانه اتون پارکینگ نداره/0اگه مث مال ما 4 واحده اس میتونی .....اگه کم واحده تو پارکینگ بگیری میز صندلی کرایه کنی)خانه مادری خواهری جایی ....نمیشه بگیری....منم 35 نفر مهمون دارم ...
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830
2731
مامان اسرا جون ببخش نشد زودتر بیام
فردا عکس میزارم برات .

من دادم اکثر چیزهایی که میخوامو برام همون مدل و سایزی که دوست دارم طراحی کردن و خودم میدم بیرون واسه چاپ و دوربوری ....

فردا دارم میرم بازار گل اونجا میگن چند تا سالنش همش وسایل تزیینی واسه تولد و عروسی داره .
برم ببینم زنبور تزیینی پیدا میکنم یا نه .
راستی بچه ها من این گل های کاغذی واسه تزیین رو با کاغذ کشی امتحانی درست کردم خییییییییلی بهتر و خوشگل تر شد از اینکه با کاغذ رنگی درست کنید .
مخصوصا که موقع جدا کردن لایه ها اصلا پاره نمیشه و خیلی توپکش بزرگتر و بهتر میشه .
حالا فردا از بازار گل کاغذکشی زرد و مشکی و سفید هم میگیرم که واسه تولد رها انشاالله این رنگی درست کنم ...

آهان یه چیز دیگه یه دختری رو هم پیدا کردم بهش سفارش بیسکوییت زنبوری دادم .
با هر تمی بخواین بخواین درست میکنه .
32 تا بیسکوییت ( مثلا واسه من 32 تا زنبور ) + بیسکوییت اسم نی نی میشه 25000 تومن
گفت هر زنبورشم بزرگ هست تقریبا 10 سانت

به نظرم خیلی ناز میشه . من واسه گیفت از این بیسکوییت ها هم تو هر پاکت میزارم .

سلام رها جان اگه لطف کنی برام ایمیل کنی فایلات را ممنون میشم ...من ی سری برام دادم طراحی کردن اما راستش خیلی به دلم ننشسته خیلی ساده طراحی شده ....
اینم ادرس ایمیلمه
faribanik66@gmail.com
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830