2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهاره جون بچه خاهرم بیش فعاله از 6سالگی دارو مصرف میکنه دکتر گفته تا 14 سالکی باید ادامه پیدا کنه بیش فعالیش ب حدی بود ک ب خودش اسیب میرسوند وکارای خطرناک انجام میداد الان 7سالشه شکز خدا خیلی ارومتر شده اینو بگم تو کلاس درس اصلا تمرکز نداره فکر وذهنش پیش بقیه بچه هاست به همه کار داره الا خودش تو کلاس میچرخه خیلی هم باهوشه
2731
بهاره بدترمیشه ها زودتر ببرش من اول خواهرم ناراحت میشد ازمون ولی دید نه بردش دکتر راه وچاه نشونش داد گفت این بجه اگه دارو نخوره مدرک ابتدایی رو هم نمیتونه بگیره اس وپاس میشه هیچی نمیشه
بهار جان. دختر همسرم با من زندگی میکنه.بیش فعال بود.از کلاس اول تا 6 بهش قرص دادن دکتر.واسه اون نوروفیدبک جواب نداد
به بیابان شدم عشق باریده بود چنان که پای مرد در گل فرو رود .... پای من در عشق فرو می شد ...
تینا جونم،بهاره عزیزم بچه منم گاهی ازین علایم رو داشت ،اینو بگم علایم متفاوته ،همچنین درصد و.نوعبیش فعالیها هم فرق داره پسر من کم خواب،پر جنب و جوش وحشتناک،بچه های اطراف رو از روی ذوق و علاقه حمله میکرد و میزد،جوری که محال بود ببرمش پارک یا جمع بچه ها و خودم با چشم گریون نیام خونه واسه حرکاتش ،مهمون میومد کلا ظرف میوه تو هوا بود خلاصه مصیبتی بود،برید دکتر خودش تشخیص میده،من به هیچ کس تو فامیل نگفتم جز مامانم،چند دوره دارو خورد عالی شد
بهاره جان مامانم خیلی اذیت میشه.ولی الهی بمیرم داداشم خیلی دلسوزه...مامانم تا بگه قلبم درد میکنه اگه جیغ هم بزنه اروم میشینه ی جا گریه میکنه ک خدایا مامانم خوب بشه طفلیا دست خودشون ک نیست هوش بیش از حد دارن نمیتونن کنترلش کنن
ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪
2706