2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دستور پخت هم رد کن بیاد خواهر جان

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

منم درست کردم ولی نمیدونم چرا وسطش نپخت دوباره که گذاشتم گود شد خیلی سوزم گرفته

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
2738

نه میلم نمی‌کشه الان یه عالمه پاستیل خوردم دلم دیگه هیچ چیز شیرینی نمی‌خواد 🥴 از پاستیل هم زده شدم دیگه دلم نمی‌خواد تا مدتها پاستیل بخورم هیچ وقت پاستیل فله ای نخرید آدم نمیتونه خودشو کنترل کنه یه عالمه میخوره بعدش اینجوری متنفر میشه😫 

دستور پخت هم رد کن بیاد خواهر جان

پودر کیک بخر گلم روش نوشته. 😅سفیده تخم مرغ رو با هم زن اونقدر بزن که سفت بشه. توی یه طرف دیگه زرده تخم مرغ و شیر و روغن رو با هم زن بزن بعد کم کم پودر کیک رو اضافه کنید و هم بزنید اخر هم سفیده رو اضافه کن و هم بزن درون قالب رو چرب کن و ارد بریز مواد رو بریز داخل بزار درون فر ۱۸۰درجه . نیم ساعت الی چهل دقیقه بمونه با خلال دندون بهش بزن اگر نچسبید پخته