2737
2734
عنوان

مشاور بهم گفت چرا تواین زندگی موندی برای چی توروخدا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مشکل الان خانوادش نیست . بی مهری خودشه نسبت بهم بی تفاوته

راهشو گفتم . الان فقط به خودت برس جینگول مینگول لباس قرمز . خم و راس شو براش عشوه بریز و با ناز حرف بزن 

و به خودت بگو وااای عاشقتم :(

کلا ببخشید میگم اسکول بازی درار ‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
زندگی متاهلی یعنی تنهایی

اصلأ هم همچنین حرفی نیست زندگی متأهلی یعنی فرار از تنهایی 

اونایی که پشت آدم خالی میکنن و تنها تر میکنن رو باید ترک کنی اونم در صورتی ک بچه نداشته باشی . اگه بچه باشه باید ب خاطر بچه جنگید و زندگی رو ساخت نشد هم خودت هم بچه رو از اون محیط دور کنی

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2728
عزمزمه برو پیش ی مشاوره  مشکل انقدر حاد نیست شما بخاطر دخالت‌های خاتواده انقدر از هم دور و سرد ...

خیلی دلم گرفته چشمام تار میبینه انقد گریه کردم . من هیچ پشتوانه ای ندارم دلم آتیش میگیره که چطوری پسرمو ول کنم برم . شوهرم عاشقم بود...

گفتم شوهرم مسوولیت پذیره اما اگه شش ماه یکبار هم دعوامون بشه میکه نمیکشم حوصله دعوا ندارم قهر میکنه ...

خب تو باهاش اشتی کن بعد اشتیم بگو من منت کشی بد نمیدونم مگه بچه ایم 

اینجوری بگی اونم میفهمه با پیش قدم شدن برای آشتی غرورش شکسته نمیشه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
گفتم شوهرم مسوولیت پذیره اما اگه شش ماه یکبار هم دعوامون بشه میکه نمیکشم حوصله دعوا ندارم قهر میکنه ...

خب این نشون میده همسرتون مشکل فکری مشغله ای چیزی داره سعی کن بفهمی مشکلش چیه و کمکش کنی

میشه 
اگه قراره ب همه ی مشکلات زندگی اینجوری پاسخ بدن ک این زندگی دیگه زندگی نمیشه

همه ی مشکلات نه!

میبینی که نه نیاز جنسیش برطرف میشه نه نیاز عاطفیش 

شما جوابی واسه سوال مشاور دارید؟

بگید تا اسی در جواب مشاور بهش بگه

2740
چرت میگه بابا دارو چیه مشاورتو عوض کن خدایی بعضیاشون انگار مجازی درس خوندن با پارتی ب یه جایی رسیدن ...

فقط من گوینده بودم دوساعت سیصد هزار تومن ازم گرفت اچن فقط گوش میداد همین 

خب میتونست راهنمایی کنه فکر درس کردن زندگیت باشی نکه مستقیم بگن طلاق!!!

دقیقاً مشاور خوب اول کلی تلاش میکنه راه حل جلو زوج بذاره تا مهارت زندگی زناشویی یاد بگیرن اگه اگه صد در صد نا امیدی بود طلاق و دارو تجویز کنه 

ضمنا بهترین داروی اعصاب برای یه زن اینه بهش اعتماد ب نفس بدی

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
همه ی مشکلات نه! میبینی که نه نیاز جنسیش برطرف میشه نه نیاز عاطفیش  شما جوابی واسه سوال مشاور ...

عزیزم اینجور ک ایشون گفتن مشکل و سرد شدن خودش و همسرش از دخالت های بیجای خانواده همسرش و هم نشینی تو ی ساختمان با خانواده شوهرشه 

این مشکل حادی نیست ک طلاق بگیره اگه بخاد میتونه دوباره مث روزای اول با همسرش اوکی شه

2706