2737
2734

هیچوقت فکرشم نمیکرد منو داشته باشه هیچوقت ... از خداش بود من زنش بشم . با خانوادش و با جاریم تو یه ساختمونم همه نوع حرف و توهینی شنیدم از همشون . انقد حرص خوردم موهای جلوی سرم ریخته پسرانه کوتاه کردم مدام میکه مردم یه متر مو دارن . کف سرت مشخصه پوست سرت بیرونه . هربار یه چیزی میگه . تو این چند سال حتی یکبار هم ضعفاشو به روش نیاوردم هزار بار گفتم من عاشق کچل بودنتم عاشق دندوناتم من همینجوری دوست دارم. یکبار فقط یکبار ازم تعریف نکرده همش میگه زن عقل نداره زن جماعت عقل نداره .فلانه. از اون روز باهاش قهرم اما اصلا براش مهم نیست . نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این مردا خودشون مادر و خواهر ندارن ک اینجوری راجع ب زنا نظر میدن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740
تو هم تحقیرش کن

نمیتونم دوسش دارم . اصلا تمام ایل و طایفش یکی از لحاظ قیافه در حد من ندارن . نمیدونم چطور ازم ایراد میگیره یکبار هم تعریفی ازش نشنیدم

به مردا نباید رو داد اصلااا اعصابتو خورد نکن اگه جلوی کسی ازت بد گف بگو تو ک ادعات میشه خوبی منو نمیگرفتی خب مگ نمیگی بدم چرا اومدی بامن... و اینکه هرر ایرادی داره بهش بگو تا خودش ناراحت بشه بفهمه تو چه حسی داری 

ایراد گرفتنش به کنار زن ستیزیش حالمو بهم زد

والا در شان و شخصیت هیچ زنی نیست با همچین ادمی زیر یه سقف باشه!

خیلی ناراحت شدم قلبم گرفت،😔🥺موهاتو تقویت کن عزیزم بهش اهمیت نده 

عزیزم جالب اینجاست یک روز فقط یکروزم بدون گریه نمیگذره تمام خانوادش داغونم کردن خودشم یک طرف اونوقت ازم ایراد میگیره

2706