2752
2734
عنوان

کسی لباس نوزادی دخترونه تا 3ماه دست دوم داره بده به یه مستحق

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 65 پست
روز به خیر دوست گرامی

نشانی و شماره تلفن رو برات پیغام خصوصی گذاشتم.

با بهار جان هم تماس داشتم. قرار شده که ایشون باهام تماس بگیره و هماهنگ کنه .
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها لطفا کسانی که میخوان کمک کنن در تهران لباسای نوزادی رو به من برسونن 09368622868 بهار هستم
همسرم 5 شنبه ها میرن قم میتونن برسونن دست رویا جان

رویا جان لباسای این هفته دست مادر مرتضی ست برو ازشون بگیر شماره مرتضی روهم که داری

-
دوستان خواهشا کمک کنین

این بچه تو این سرما اذیت میشه لباسایی که تمیزه رو بفرستین به خدا این بچه عزیزه . لباس کهنه به هیچ وجه کسی نفرسته چون این کمک نیست دل این پدر و مادر شکسته میشه .

ممنون از همکاری همتون
رویا جان یه سری لباس نوزادی خریدم میفرستم برات ...کمه ولی شاید کمکش کنه
2731
بهار جان روزت به خیر. روز چهارشنبه طبق تماس قبلی که با هم داشتیم منتظر تماست بودم که هماهنگ شیم واسه ارسال که متاسفانه گوشیم زنگ نخورد.

احتمال دادم که در خصوص مهمانان درگیر شدی.

این هفته می تونیم با هم هماهنگ کنیم؟ من مشکل جا ندارم هر روزی بگی می تونم هماهنگ کنم منتها فقط بعدازظهر 6 به بعد
سلام..ممنون از همه دوستان مهربون..
مریم مشاوره تغذیه لباسا رسید یک دنیا ممنون

من حدودا به 6 نفر آدرس میل کردم ولی هیچ کس چیزی نفرستاده!!!

بهار جون نو باشه عالیه ولی استفاده شده تمییز هم قبوله..چون سایز نوزادی زود کوچیک میشه ومعمولا در حدنومیمونه..وقتی نو نباشه چارهای نیست

بهار جون ممنون با اینکه جات کم بود وسرت شلوغ وسایل رو رسوندی بهم..
فرزانه جون از این به بعد بیشتر مزاحم شما میشم تقصیر خودتونه گفتید جا زیاددارید

خدا به همه دوستای مهربون خیر وبرکت بده..
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21635
کلوپ فروش
رویای زیبای من این حرفها چیه. ما تو بنیاد نیکوکاری نی نی سایت هم همین کارها رو می کنیم. اگه بتونی اونجا هم بیای که خیلی خوبه.

برای معرفی به دوستان هم می تونی تاپیک رو معرفی کنی.

من هر کاری بتونم انجام می دم.
من 5 شنبه لباسا رو با پست پیشتاز برات فرستادم امروز نرسیده هنوز؟
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
سلام..شاپرک جون من آدرس اون خانوم مسئول رودادم که زودتر به دست بنده خدا برسونن..من باهاشون تماس میگیرم..ببینم رسیده ..کاش اس میدادی که میگفتم خونه باشن ولی مشکلی نیست ...خدا خیرتون بده
کلوپ فروش
دوستان عزیز تو روخدا اگر نمیتونید چیزی بفرستید یا نمیتونید کمکی کنید تو روخدا بیخودی به آدم امید ندید..من به خیال چیزایی که شما قرار شد بفرستید دیگه پیگیری نکردم که متاسفانه دوستان کم لطفی کردن و فقط آدرس گرفتن...غیر شاپرک جون که گفتن بچه کچیک دارن ودیر میفرستن بقیه کلا فراموش کردن..

الان فقط یه 20 تومن دوستمون ریختن که قنداق فرنگی...دیگه گرفتیم وچند تا لباس نوزادی مریم جون وشاپرک که میرسه انشالله...

تو این سایت دوستان خیلی به من لطف داشتن و کمک کردن برای رفع مشکلات .منتهی بارها شده به خاطر قول شما دوستان من پیگیر نشدم و به طرف امید دادم ولی بعد این قولا عملی نشد و فقط باعث تاخیر کمک شد...خدا وکیلی من توقعی از کسی ندارم...فقط هر کس میتونه کمک کنه اعلام کنه وآدرس بخواد اگر نمیتونید...هیچ ایرادی نداره..
کلوپ فروش
روز به خیر دوست عزیزم.

خیلی بد شد برنامه ما جور نشد همدیگه رو ببینیم. من کلی وسیله برات گذاشتم.

وان حمام. یه بسته پوشک - روروک . قنداق فرنگی هم می گذارم - لباس.

برای اون مورد دو قلوها در قم هم گذاشتم که زحمت تفکیکشون دیگه با خودت. یعنی دیگه معلومه کدومش نوزادیه و کدومش مال دو تا پسر.
این همسران گرامی دست ما رو تو حنا گذشتند. اگه آدرس مادر گرامی رو می دادی می آوردم اونجا که البته بازم برات سخت می شد بردنشون.

روز چهارشنبه عصر در خدمتم
امروز دیگه حتما باید رسیده باشه چون پست پیشتاز نهایتا 48 ساعته میرسه
دلم میخواد خیلی بیشتر از اینا کمک کنم بازم موردی هست؟ دو دست لباس پسرونه نو نو دارم که چون دختر دارم استفاده نمیشه یه چیزای کوچیک دیگه ای هم هست اگه موردی داری بگو اینا رو هم بفرستم
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
شاپرک جان اگه چیزی داشتی که به درد کسی نخورد با منم می تونی هماهنگ کنی برای ارسال . استفاده شده هم باشه اشکالی نداره.

همه چیز رو هم شامل می شه . از وسیله خونه و لباس و اسباب بازی و .... گرفته تا .............

لزومی هم نداره که حتما نو باشه. همه سنین رو هم شامل می شه.
2706