2737
2739

سلام دوستان امروز از دهنم پرید به شوهرم گفتم زهرمار . خیلی عصبانی شد و زد به دستم بدشم گفت از این به بعد میزنمت منم گفتم حق زدن نداری بدشم کلی بدو بیراه گفت که گه خوردیو اشغالو اینا . بدش رفتم گفتم ببخش از دهنم پرید گفت بدرد زندگی نمیخوری از صب کلی کار میکنم وقتی میام اینطوری عصابمو خورد میکنی همش الکی پول خرج میکنی . 

خیلی نشستم گریه کردم و اعتماد بنفسمو تخریب کرد. و اینکه خودش ادمی هست که اصلا سمت من نمیاد و حوصله ی منو نداره نه محبت مبکنه نه ابراز علاقه مگر توی رابطه جنسی . 

الان بنظرتون این حرفارو بزنم بهش ؟ بگم که تو خودتم اینطوری هستی . یا کلا چی بگم یا کلا چیزی نگم ؟ 

مثلا هزوقت قهر میکنیم هیچوقت نشده بیاد منت کشی و نازمو بکشه . اخه یه زن احتیاج داره به این چیزا چرا نمیفهمن . 

بنظرتون چیکار کنم بچها چی بگم بهش تو رو خدا شما راهنماییم کنید .ضمنا من ۲۰ سالمه اون ۲۸ و یه دختر ۱ نیم ساله هم داریم  . ممنون از شما

اره بگو 

و اینکه چرا وقتی این همه بد و بیراه بهت گفته رفتی عذ خواهی 

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

واسه یه زهرمار اینجوری کرد؟ بعد در برابرش کلی فحشم داده؟  فازش چیه؟ بیخودی خودتو انقدر مقصر ندون

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا چه آدمهایی پیدا میشن عجبا😒😦

اگه من بودم خشتکشو پاره میکردم که ازم بازیه دیگه از این عن بازیا نکنه😝😝🤣🤣😌😌

اگه یکبار دیگه بهت اینجوری گفت خشتکشو پاره کن بزار ازت بترسه ازت حساب ببره که دیگه گوه زیادی نخوره😁

행복하세요 인생은 거울입니다💖🤗
2738

به نظرم الان توی دلخوری وقتش نیست 

بزار یه وقتی مه حالش خوب بود با محبت باهاش صحبت کن و نیازهات رو بگو 

الان سکوت کن قهر نکن ولی تحویلش هم نگیر حرفای واجب بزن باهاش 

شب عیده زندگیا هم انقدر سخته یه کم بیشتر درک کن شوهرت رو باهاش بحث نکن 

بنظرم الان چیزی بهش نگو چون اثر عکس داره فقط به روشی که بلدی موضوع را بخوابون.بعدا تو روزای آروم با یه لحن قشنگ زنونه بهش بگو.بعضی مردا واقعا بلد نیستند دلیلی نیست که دوستت نداره.

یسری مردا رو نمیشه حضوری باهاشون حرف زد..فقط میخان مقصر کنن طرفو.اگر میبینی اینطوریه همه دلخوریاتو پ ...

اره بهتره تو فکرش بودم . ولی چی بگم میخام محترمانه بهش بگم فک نکنه مثل خودشم

اره بهتره تو فکرش بودم . ولی چی بگم میخام محترمانه بهش بگم فک نکنه مثل خودشم

خو قشنگ بهش بگو اگه دوسم داری اگه بهم اهمیت میدی و.... ولم نکن وگرنه برو در ......

행복하세요 인생은 거울입니다💖🤗