2733
2734
عنوان

مرغ شکم پر یا جوجه شکم پر خوشمزه/شام امشب من

| مشاهده متن کامل بحث + 3175 بازدید | 67 پست
من تهران نیستم باربی جون. ولی ممنون از اینکه گفتین
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
لواشک جون یکم میگیره نه اون قدر تو بیرون هم این ساندویچ ها رو همین طوری میدرستم کاهو نمیریزن فقط چون پلاسیده حالت میشه اما این مثل بیرون میشه یا مثل ژانبون تنوری چون تایمش فقط در حد پنیر آب شدنه خوب میشه
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اصلا با برنجای هندی سیر نمیشم. انگار دارم کاه می خورم. ولی برنجای محلی خودمون قشنگ با 6 7 قاشق سیر میشم
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
من که اصلا با برنجای هندی سیر نمیشم. انگار دارم کاه می خورم. ولی برنجای محلی خودمون قشنگ با 6 7 قاشق سیر میشم
2728
2738
لواشک جون نون باگتت باید نرم باشه اگه از این خشک ها بود یک آب بزن روش و بپیچ لای یه دستمال نخی تمیز یه نیم ساعت بمونه تا نون نرم شه و موقع پر کردن مواد نشکنه و خورد نشه
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒