2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ترانه جون تجهیزاتش خوبه بد نیست اما بقیه الله سازمان بهداشت جهانی اومده ازش بازدید کرده و گرید 3 دنیا رو داره و این خیلی خوبه ،اما من محیط بیمارستان خیلی بیشتر واسم مهمه تا تجهیزات گر چه اونم مهمه .چون طبیعی میخوام محیط برای تحمل درد باید حداقل استرس رو داشته باشه مگر اینکه خودت خیلی خیلی قوی باشی و تو لحظه های درد بتونب رو استرس محیط اثر بذاری و تاثیرش رو واسه خودت خنثی کنی .من در مورد نجمیه خیلی تحقیق کردم پرسنلش تقریبا با بقیه الله یکیه تجهیزاتش هم خوبه اما محیطش یکم استرس زا و شلوغه واسه زایمان طبیعی یکی از دلایلش هم کم بود جا هستش هم منطقه ای که توشه پر رفت و امد و شلوغه .
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
بچه ها من خالم تو بقیه الله nurs هست دکتراشو همرو می شناسه و می تونه برام تحفیف بگیره

ولی نجمیه بهم نزدیک تره شماچی میگید ؟
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
ترانه جون تجهیزاتش خوبه بد نیست اما بقیه الله سازمان بهداشت جهانی اومده ازش بازدید کرده و گرید 3 دنی ...

شمابالاخره نجمیه رفتین یابقیه الله؟

تجربه تون ر میتونین بهمون بگین؟ تشکر

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بیمارستان بقیه اله دکتر هاشمی فوق العدس خیلی هم دیر وقت میدن فقط هم به بیماری های خیلی هاد وقت میدن دکتر ونوس حاج علی اکبرم خیلی دکتره خوبیه من خودم تحت نظر ایشونم با کلی تحقیق انتخابشون کردم

بچه ها من خالم تو بقیه الله nurs هست دکتراشو همرو می شناسه و می تونه برام تحفیف بگیره ولی نجمیه به ...

مهم دکتر خوب و سالم بودن خودت و بچته تخفیف و نزدیک بودن که مهم نیست 

سلام خانمی شما بلاخره کجا زایمان کردید بقیه الله یا نجمیه من نجمیه پرونده باز کردم اما همسرم میگه بقیه الله مجهزتره مسیرشم راحت تره حالا شما کجا زایمان کردید ماما و پرستار اینا رسیدگیشون خوب بود راضی بودید؟

سلام عزیزم.من اول بارداری هستم ولی خب به خاطر انتخاب دکتر بیمارستان برا زایمان هم خیلی برام مهمه.ببیمارستان بقیه الله رو نمیدونم ولی نجمیه رو از چند نفر پرسیدم راضی نبودن.میگفتن رسیدگی شون کم هستش و همه کار های نوزاد و خودتون از همون اول با خودته

منم الان خیلی دچار تردید شدم

2706