2733
2739
می خواستم بدونم بعد از زایمان اول چند ساعت بستری میشی واگه وی ای پی نداشته باشی 1 همراه می ذارن ببری تو بخش وبچه رو شب میذارن پیش خودت باشه ؟
و در مجموع کادر کدوم بیمارستان رو واسه طبیعی مناسب تر می دونید از لحاظ تجربه واخلاق ماماهاش
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
سلام من در مورد نجمیه اطلای ندارم ولی خودم سال 90 بقیه الله سزاین شدم همراه میتونی داشته باشه بچه رو هم یک ساعت بعد زایمان میارن پیش خودت حی شب هم میزارن باشه کادر خوبی هم داره من که راضی بودم جاری و خواهر شوهرم هم اونجا زایمان کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بقیه الله سزارین شدم و یک شب هم به خاطر عفونت تو بخش زایمان نجمیه بودم ...از نظر محیط بیمارستان بقیه الله خییییییلی بهتر و خلوت تره .. چه سزارین و چه طبیعی همه همراه داشتن و بچه هم پیششون بود.
دخترم ✿ بهـــار ✿ http://ghasedakmaman.niniweblog.com/
2731
سلام دوست من. یکی از آشناهای ما همین تازگی نجمیه زایمان طبیعی داشته. فردا اینارو برات می پرسم بهت جواب میدم
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
البته بچه اون زودرس بود و تو دستگاه اما راجع به همراهش می تونم بپرسم درضمن میدونم یه روز کامل نگهش داشتن نه چند ساعت
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2740
مهسا جان لطف کردی ممنون از اطلاعاتی که بهم دادی

عطیه جان شما که 3 هفته بیشتر نمونده تا زایمانت هم درد منی خواهر جان .هر تصمیمی گرفتی به منم بگو و بعدا که رفتی بیا بگو از بیمارستانی که رفتی راضی بودی یا نه؟

آفتابگردونم توی نجمیه همراه پیششون بود یا بقیه الله ؟کادر نجمیه مهربون بودن ؟

رزا جون منتظر هستم خیلی خیلی لطف می کنی ممنونتم.

کلا من دلم می خواد هم واسه کادر هم واسه محل بیمارستان برم بقیه الله اما شوملم پاشو کرده تو یک کفش که نه نجمیه بهتره !!!!!!!!!!!!ولی من انچنان تعریفی از نجمیه نشنیدم !!!!!!تا حالا لا اقل
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
سلام الیا جان
برات پرسیدم. چه وی آی پی باشی چه نباشی همراه می ذارن داشته باشی. یک روز کامل هم نگهت می دارن. یعنی 24 ساعت بعد از زایمان که مثلا اگه شب زایمان کنی فردا صبحش مرخصت دیگه نمیکنن
دوستم از نجمیه راضی بود زایمان طبیعی طبیعی کرد. یعنی بدون درد هم نه اما به میل خودت می تونی زایمان لدون درد هم داشته باشی طبیعی
امیدوارم مفید بوده باشم
سلام رزا جان ممنون گلم خیلی خوب بود اطلاعاتت .مرسی .فقط بچه چی میشه تو اون 24 ساعت پیش خودت میارنش؟چجوریه؟دوستت ماماها رو میشناخته از قبل؟مهربون بودن؟رسیدگی میکردن بهش موقع درد؟بعد میشه بپرسی ازش فامیلبیه مامای مهربون و با تجربشون چی بوده؟شاید برم باهاش بصحبتم واسه زایمانم تا موقعی که دکتر میاد بیاد پیشم؟بازم از لطفت بی نهایت ممنون رزا جونم.
من بقیه الله زایمان کردم طبیعی خرداد همین سال ماماها خیلی خوش اخلاق بودن خیلی هم خلوت و ساکته مامان خودمم شب همراه موند پیشم دکترمم زهرا سادات استانه بود
ای کاش روزی اینقد فرهنگ سازی بشه که ......................... وقتی آدامس از جیبت درمیاری همه نگن به منم بده
سلام هلیا جان ممنون که گفتی نی نی شب پیشت بود بعد زایمان چقدر طول کشید واست بیارنش ؟
پنج دیقه بعد از زایمان دخترمو دادن مامانم لباس تنش کرد خودم اتاق زایمان رو تخت دراز کشیده بودم به شوهرم گفتن خرما و ابمیوه بخر شوهرم خرید خوردم بعد سرم بهم وصل کردن بردنم تو بخش همون لحظه که رفتم دخترمو اوردن پیشم بهش شیر بدم بیمارستان خیلی خوبیه خیالت راحت عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان کنی
ای کاش روزی اینقد فرهنگ سازی بشه که ......................... وقتی آدامس از جیبت درمیاری همه نگن به منم بده
سلام هلیا جان خوشحالم که زایمان خوبی داشتی ممنون از راهنماییت .واسه ما هم خیلی دعا کن راستی کلا از موقعی که دردات شروع شد چقدر تا زایمانت طول کشید ؟اولین فاصله دردا که فهمیدی زایمانت وقتشه چه فاصله زمانی با هم داشتن؟منظورم اینه که فاصله بین دردات چقدر بود که مشکوک شدی که وقت زایمانته ؟
2706