2733
2739

امشب بعد ۱۱ سال که هر ثانیه عاشق شوهرم بودم مچشو گرفتم توی گوشیش پیاماشون دیدم اصلاا نفسم بالا نمیاد واقعا دارم روانی میشم  نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بنظرت ارزششو داره واسه آدمی ک بهت خیانت کرده خودکشی کنی؟؟؟

تو خودکشی کنی بنظرت چیزی حل میشه؟

واقعا بخاطر خیانت شوهرت میخای از جونت که با ارزش ترین چیزه بگذری خیلی راحت میخوای خودتو بکشی؟ خودتو دوس نداری؟ تو چرا باید خودکشی کنی تو چه گناهی کردی

فکر خودکشیو از سرت بنداز بیرون دیگه هم نشنوم بگی خودکشی کنم که بدجور ازت عصبانی میشم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

با خودت فکر کن این فرد ارزش خودکشی تو رو داره ؟ ارزش داره ک جونتو بدی ؟ اگه داره ک بیا خودم بکشمت

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706