2737
2734

دوستان من یه جاری بزرگتر از خودم دارم که از همون روز اول ازدواجمون دلش نمی خواست سر به تنم باشه..

کلا باهام لج

مثلا روز عقدمون زنگ زده بود به خواهرشوهرم و مادرشوهرم گفته بود حق ندارین عروسی اینا برین .. بعد که اونا گفته بودن میخوایم بریم گفته بود نباید کادو سر عقد بدین..

خواهرشوهرم اینا ادمای خوبی هستن هم اومدن هم کادو خوب دادن..

خلاصه بچم به دنیا اومد کلی دعوا راه انداخت که چرا واسه بچه اش کادو گرفتین .. باید دست خالی می رفتین دیدنش ..نباید به خودش و بچه اش توجه کنین ...

خلاصه همیشه باهام رفتارش اینجوری بوده 

حالا امروز شوهرم اومده یه پلاستیک دستش میگه فلانی این لباس خریده واسه دخترمون( اونم بدون هیچ مناسبتی) 

راستش اعتقادی به دعا و اینا ندارم ها ولی ترسیدم به لباس دست بزنم 

بنظرتون امکان داره نیتش خیر باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرم بنداز دور 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2728

بعید نیس گم و کورش کن بگو گم کردم سوخت

....

این کاربری دسته ۳نفره😅اولی شوهر داره (که بیشتر اون میاد و دانشجوی روانشناسی هست)....دومی درحال نامزد کردنه...سومی هم سینگل به گوره 😫🤣 گفتم که اشتباه نگیرید ما رو🤕اینجا سایت عجایب هست...تو نی نی سایت همه ی خانواده شوهر بد و سگ اخلاق همه ی زن ها پولدار و خوشگل و شوهراشون زشت و وضعیت مالی بد😑 دیدم که میگم اینا رو😂هرشب بعد از ساعت ۱۲ تاپیک های سم و اسید شروع میشه و بعد از دیدن اون تاپیک باید چشمان خود را با اسید و وایتکس شست 😆😆میخوان یه عکسی رو بزارن باید هزار بار کو کو ،بز بز بزاریم تا بزارن بعدش هم میگن نت ضعیفه نمیاد 😫
2740
بندارم دور دیگه مشکلی نیس؟ خیلی استرس گرفتم

ن اگ تنش کنی اثر می‌ذاره اگ دعا خونده باشه روش

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
نمی‌دونم ولی اگه من جای تو باشم لباس میبرم میندازم سطل آشغال تو کوچه چون همچین آدمی که آنقدر باهام ب ...

از ظهر خیلی استرس گرفتم 

حتی پلاستیک جرات نکردم از جلو در بردار

بایک دستمال بگیر برو بنداز تو کوچه 

یاده گل نهال افتادم که یه شب رفت خلوت سلطان سلیمان

بعد خرم یه دستمالی بهش داد که اگه بهش دس میزدن میمردن🤪🤪🤪

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉