2737
2734

من معلم هستم بل درامد ۵ تومن خواستگار ۱۰ تونن درامد داره ،از میخواد که حقوقم رو توی زندگی خرج کنم ،منم موافقم اما روش درستش چیه که بعدا دچار مشکل نشم ؟

حتما حقوق خودت رو کمی پس انداز برای خودت داشته باش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما حقوق خودت رو کمی پس انداز برای خودت داشته باش

دقیقا

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

ببین من بیشتر حقوقم رو پس انداز میکنم خرج های اساسی رو انجام نمیدم

گاهی یه چیزی دلم بخواد که خرج ضروری نیست و خیلی گرونه از حقوق خودم میخرم و الا همه رو پس انداز میکنم،گاهی همسرم لازم داشته باشه بهش قرض میدما،ولی پس میگیرم دوباره

هر دو‌تون حقوقتون رو بندازید رو یه کارت و مخارج ماهانه رو بدیذ هرچی هم پس انداز شد ایشون دو‌سهم و‌شما یک سهم در خرید اموال دارید ...بهترین راه کارشناس همینه گلم 

لایک نکن شعور داشته باش
2706