2737
2739
ما خانواده هامون شهرستانن و ما هرسال عید می رفتیم اونجا.اما امسال شو شو میگه من درس دارم و باید مقاله و ترجمه برای مصاحبه دکتری آماده کنم.اما از طرفی هم اگه ما نریم اونا میان و عملا شوشو دیگه نمی تونه درس بخونه منم حوصله ی مهمون داری در ایام تعطیلاتم رو ندارم.حالا یه فکری به سرم زد و اونم اینه که به همه بگیم ما داریم میریم مسافرت تا کسی نیاد.اما منم خوب حوصله ام سر میره کلا 5 روز تعطیلیم.دوست دارم واقعا مسافرت برم به نظرتون می تونم با بچه ،دوتایی با یکی از این تورهای داخلی مثلا بریم کیش و یا یزد؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نرو اگه شوهرت درس داره و کار داره بهتره خونه بمونی و اسباب ارامششو فراهم کنی بالاخره طفلکی نهار میخواد شام میخواد

خونه بمونید و به فامیل بگید دارید میرید سفر . حتما لازم نیست بری سفر که میتونی نهار و ... برداری برید پیک نیک اطارف شهرتون تو و بچه ت تو طبیعت بگردید و خوش باشید شوهرتم درسشو بخونه

خیلی گناه داره عیدو تنهاش بزاری
خدایا شکرررررررررر
2728
2740
منم فکر کردم میخوای بری پیش خانوادت
تور با بچه؟ تنهایی؟ نه نمیتونی مثلا میخوای بری دستشویی خریدی جایی بچه رو به کی میسپاری؟
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
آخه مهسان جون شهرستان که می دونی چطوریه همه می پرسن شوهرت کو؟؟؟ چرا نیومده؟؟درس می خونه؟؟؟برا چی می خونه؟؟؟؟ آخی چقدر درس می خونه!!!! خلاصه اونقدر می پرسن که آدم کلافه میشه.تازه یه کسی مثل مادربزرگم فکر می کنه من قهر کردم تنهایی اومدم!!!
2706