2733
2734
*** دوستان ممنون از لطفتون. سه تا عزیزی که می خواستم رو پیدا کردم. انشالله برنامه های بعدی ***

سلام دوستان
به کمکتون احتیاج دارم شدید!
سه بچه بین 7 تا 10 سال می خوام که ساکن تهران باشن و روحیه اجتماعی داشته باشن (دختر پسرش مهم نیست)
روزهای کارمون 4 شنبه و 5 شنبه همین هفته هست از ساعت 5 تا 9 عصر
مکانش تالار وحدت
با یه همراه
کارشون هم اینه که چند تا بروشور دستشون بگیرن توی سالن بچرخن و اگه کسی سوالی داشت راهنمایی اش کنن به غرفه
موضوع کار هم کاملاً فرهنگیه. شرکتی که ما روابط عمومی اش هستیم تعدادی مدرسه هوشمند توی مناطق محروم درست کرده و تعدادی هم کتابخونه صوتی برای بچه های نابینا. موضوع بروشورها در همین مورد هست. می خوایم سه تا بچه باشن که تأثیرش بیشتر بشه.

دستمزد هم دارن روزی 100 تومن
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای من اشتباهی خوندم فکر کردم نه صبح تا 5 عصره ولی ساعت 8 کلاس داره خیلی دلم میخواد بیارمش ا زاینجور کارهای فرهنگی وخیریه خوشم میاد ولی از شوشو میترسم اگه قبول کنه یه جلسه کلاس نره
سلورا جان زنده باشه پسرت. تا چهارشنبه خوب می شه. خب یا خودتون یا همسرتون هم باهاش میایید دیگه بعدم که تموم شد یه آژانس می گیرید می رید خونه.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

این عکسش یکم جدیدتره

الان 8 سالشه

مرسی نیمفادورا جان

بزار به همسرم بگم...آخه الان همسرم بدجوری درگیر بیمارستانه برادر ش.هرم عمل قلب باز کرده شوهرم یا سره کاره

یا بیمارستان...دخترمم کوچیکه

اگر شد بهت خبر میدم حتما
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2738
2706