2733
2739

امروز جلسه ۳ بود 

چند بار خودرو خاموش شد 

خیلی اشتباه کردم ، پدال ها را جا به جا می گرفتم 

اصلاً تمرکز ندارم 

مربی خوبی هم دارم ، خانمه 

۲ جلسه پیش خوب بود

ولی امروز مدام اشتباه می کردم 

حتی تا پای تصادف هم رفتیم که مربی ترمز گرفت ، وگرنه ...

شما هم این شکلی بودین یا هستین؟  

منم اینجوری بودم 

راهشو بلدم 

منی رو که مخ نامزدمو توی 10 دقیقه(اونم با وجود پنج شش تا رقیب عشقی) زدم به چالش نکش نسناس    برگزار کننده ی دوره های انلاین و حضوری دلبری و عشوه ... ولی به دور از شوخی سوال داشتی بپرس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تاجلسه ۶ گفتم خاک برسرم ابم کم بود نونم کم بودرانندگی کردنم چی بود.😂بعدش جزوه نوشتم ازحرفای مربی خونه تمرین کردم.بار دوم قبول شدم.طبیعیه خاموش کنی تاجلسه ۸دستت میادهمچی

من حسابم زهمه مردم این شهر جداست 🌷من امیدم ب خداست.بعد خدا باز امیدم ب خداست🌷
2740
حرف زدناش که سر کوفتت میده تحقیرت میکنه رو گوش نکن چون از رانندگی آزرده میشی خودت با پدرت هم بعضی و ...

گاهی اوقات دعوا می کنه 

ولی در کل مربی خوبیه 

من بیشتر خودم عذاب وجدان می گیرم 

اکثرا همین طورن عزیزم من زیاد خاموش نمیکردم ولی چون نمیتونستم زیاد تمرین کنم پنج بار تو آزمون رد شدم به خاطر سخت بودن مسیر رفت و آمدم و بی حوصلگی،زیاد نمیرفتم برای تمرین و بین آزمونا فاصله مینداختم.اصلا اطرافیان رو درجریان کلاسات یا آزمونا نذار که یک وقت استرس سرزنش و مسخره کردن نداشته باشی

من تاجلسه ۶ گفتم خاک برسرم ابم کم بود نونم کم بودرانندگی کردنم چی بود.😂بعدش جزوه نوشتم ازحرفای مربی ...

منم امروز کلی به خودم ناسزا گفتم

البته توی دلم 

ولی کم مونده بود گریه کنم 

خیلی استرس داشتم 

از پارکینگ آموزشگاه 

شروع کردم به خاموش کردن 

بعد دیگه اصلاً تا آخرش گند زدم 

به حرف های مربیت با دقت گوش کن، چشمت مدام به آینه ها باشه و حواست هم به جلو باشه. اینجوری کمتر خطر میکنی، پاهات هم به مرور زمان به پدال ها عادت میکنند... فقط تکرار و تمرین با چاشنی دقت. 

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
منم امروز کلی به خودم ناسزا گفتم البته توی دلم  ولی کم مونده بود گریه کنم  خیلی استرس د ...

چون تواستارت اول حالت گرفته شدتااخر استرس داشتی جلسه ۷و۸ کامل میشی فعلازوده عزیزم.ب خودت بگو باید یادبگیرم میتونم.منم اینارو میگفتم

من حسابم زهمه مردم این شهر جداست 🌷من امیدم ب خداست.بعد خدا باز امیدم ب خداست🌷
اکثرا همین طورن عزیزم من زیاد خاموش نمیکردم ولی چون نمیتونستم زیاد تمرین کنم پنج بار تو آزمون رد شدم ...

آهان

بله ، واقعاً درسته 

من مامانم خیلی حساسِ

بعد گفته باید حتماً خوب یاد بگیرم و بار اول قبول بشم 

بعد من امکان تمرین کردن هم ندارم 

به خاطر همین برای  من سخته و مدام اشتباه  می کنم

2706