2733
2734
اهمیت نده بگوباباش خرجشون میده مگه ازجیب تومیزنه

تا داداشم خرج میده باباش بیکاره این یه مثال بود زدم توهمه کارا دخالت میکنه

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته

بی محلی و جواب ندادن بهترین فحش دنیاست😊 اونم با لبخند

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مستقیم مقابلش وایسا و جوابش رو بده اگه همسرت اعتراضی کرد بگو با همون خواهرت زندگی میکردی منو میخو ...

اون بزرگتر از منه جوابش هم میدم اما اون حرف حرف خودشه

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
2731
منم از خواهرشوهرم متنفرم البته نه بی دلیل خدا خدا میکنم فقط یکی عین خودش خواهر شوهذش بشه

انشالله 

خب هیچ وقت نمیان رفیق بچگیاشونو و کسی‌که از پوست وگوشته خودشه رو ول کنه 

اگه بدونن مشکل از اونه این کارو میکنن مطمئن باش 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
تا داداشم خرج میده باباش بیکاره این یه مثال بود زدم توهمه کارا دخالت میکنه

یه مدت باهاش حرف نزن تاحالش جابیادخونه پدرشوهرتم بروولی ندیدبگیرش تاادب شه وقتی کسی ازحرفی اذیت میشه چه خیرخواهی چه دلسوزی شنونده خوشش نمیادنبایدتکرارکنه اصلامحلش نده حساسیت می‌ریزه بزاربگه 

من برعکسه گاهی به اونا تذکر میدم    

اونا بدون نظر من چیزی نمی‌خرند چند روز پیش رفتن فرش خریدن چند بار زنگ زدن گفتن بیاتوسلیقه ات خوبه اما نرفتم آخرش شوهرم باهاشون رفت الانم همش میگن بیا ببین چطوره منم نمیرم ولی هی زنگ وزنگ

الان چرا خودتو اذیت میکنی اعصابتو بهم میریزی

وقتی هرچی میگی حرف خودشو میزنه تو هم فقط بگو اره راست میگی یا وقتی داره اینجوری میگه بدون کلامی حرف پاشو برو دسشویی دوباره شروع کرد پاشو برو تو اتاق اومد تو اتاق گوشیتو بردار ب یکی بزنگ صحبت کن

خب هیچ وقت نمیان رفیق بچگیاشونو و کسی‌که از پوست وگوشته خودشه رو ول کنه 

الان با طلاق تهدیدش کردم جرات نمیکنه دیگه حرفی بزنه

درضمن همه خواهرشوهرا بد نیستن

من ب شخصه راه و چاه زندگیو بهش یاد میدادم و از خوصیات اخلاقی داداشم براش میگفتم و قبلشم تاکید میکردم ک اینها نصیحت و اجبار نیست این کارهایی ک میگم انجام بده فقط پیشنهاده پس اگه انجام ندی اصلا ناراحت نمیشم یا خصوصیاتی ک میگم برای اینه ک بتونی زودتر ب خوشبختی برسین و باهم مچ بشین

ولی اینقد بچ بود دقیقا خلافشو انجام میداد و گند زد ب زندگیشو جدا شدن