2733
2734
عنوان

اندازه دور سر جنین تو رو خدا بیایین حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2220 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم کلی گریه کردم ولی گفتم این گریه بدتره برا بچم سپردم دست خدا 

ان شالله که خیره 

البته سونو ها به هیچ وجه دقیق نیستن 

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
2731

خانمهایی که برای اندازه دور سر جنین نگران هستن . بچه من به دنیا اومد ماشاالله سالم سالم هست الانم ۸ ماهش هست  از نوزادی داداش باهوش تره اندازه سرش هم طبیعی هست.  یعنی من از بس گریه کردم این حاملگی به خودم زهر مار کرده بودم 

خانمهایی که برای اندازه دور سر جنین نگران هستن . بچه من به دنیا اومد ماشاالله سالم سالم هست الانم ۸ ...

خداروشکر عزیزم بمنم گفتن دوهفته بزرگتره دعا کن مال منم سالم باشه

خدایا شکررت❤لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤انشالله به حق حضرت ام البنین خدا  تو اوج ناامیدی خوشحالتون کنه💞
بهت قول میدم سالم سالم هست ‌. اصلا فکرش هم نکن خیالت راحت ، از بارداریت لذت ببر

توروخدا دعا کن مال منم سالم باشه

از لحاظ ظاهری هم مشگلی نداره؟

خدایا شکررت❤لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤انشالله به حق حضرت ام البنین خدا  تو اوج ناامیدی خوشحالتون کنه💞
توروخدا دعا کن مال منم سالم باشه از لحاظ ظاهری هم مشگلی نداره؟

سلام سالم هست مطمئن باش. اصلا اصلا از لحاظ ظاهری هیچ مشکلی  نداره کاملا عادی مثل بقیه بچه ها هست . کاملا درکت میکنم همه این استرس ها رو که تو داری میگی من کشیدم.

سلام سالم هست مطمئن باش. اصلا اصلا از لحاظ ظاهری هیچ مشکلی  نداره کاملا عادی مثل بقیه بچه ها هس ...

من کلا ۹ ماه رو با گریه گذروندم خودم با ivf باردار شدم بعد بهم گفتن کنار جنین باند آمنیوتیک هستش که خییلی خیلی خطرناکه توضیح نمیدم نمیخوام ناراحتت کنم تو نت بزنی میاره کل ۹ ماهرو دوهفته یبار سونو شدم حالا هم که اینو گفتن دیگه نمیدونم فقط سپردمش به خود خدا

من کلا ۹ ماه رو با گریه گذروندم خودم با ivf باردار شدم بعد بهم گفتن کنار جنین باند آمنیوتیک هستش که ...

منم بچه اولم با ای وی اف باردار شدم بچه دوم طبیعی . درباره اینکه گفتی باند امینیوتیک کنار جنین هست تو سایت خوندم یه خانم همینو بهش گفته بود الان هم بچش سالم هست ‌. توکل کن بخدا بسپارش دست خدا بجه تو هم سالم دنیا میاد 

من دور سر بچه تو سونو زیر خط قرمز بود حتی دکتر سونو گفت شاید مغزش رشد نکرده یعنی نمیدونی مردم و زنده شدم تا دنیا اومد. الانم دور سرش طبیعی سالم سالم هست انقدر باهوش هست که نگو . الان ۸ ماهش هست مامان و بابا میگه .چهار دست و پا میره دست میگیره گوشه مبل وایمیسته. انقدر هم شیطون هست . من حتی تو سونو قلب جنین هم گفتن یه لک سفید رو قلبش هست

منم بچه اولم با ای وی اف باردار شدم بچه دوم طبیعی . درباره اینکه گفتی باند امینیوتیک کنار جنین هست ت ...

ببخشید میشه بپرسم مشکل شما چی بود ivf کردین؟دوباره بعد چن وق باردار شدین؟

من دور سر بچه تو سونو زیر خط قرمز بود حتی دکتر سونو گفت شاید مغزش رشد نکرده یعنی نمیدونی مردم و زنده ...

خدارو هزار مرتبه شکر که سالم هس نمیدونم که این دکترا از جون ما چی میخوان

2706