2752
2734
عنوان

بیاین ببینین چی پختم:)))))))))))))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم . ولی ما اومدیم تو یه خونه ای که خودش گاز توکار داره و جای فرگاز خودم دیگه نیست . منم دیگه نمی تونم این جور چیزا رو درست کنم .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2731
مرسی از همه دوستا

اره همه مون دوس داریم الان هنوز هیشکی ندیدتش رو هوا میزننش
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
وای من از صبح اینقدر عکس کیکو زله ودسر دیدم ضعف کردم بریم بخریم ما از این هنرا نداریم
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
بجز یه نفر هیشکی که نپرسید خودم میذارم دستورشو.....ولی خانوما کیکش خیلی آسون و خوبه

خیلی ام نرمه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
سلام وندا جونم اره دیدم خیلی خوشگل بود و خوشمزه بنظر میرسد
http://chefartist.ir/showpages449.html

از این سایت برداشتم دستورشو