2733
2734
عنوان

دوستای تبریزی عزیز مانتو حاملگی کجا میفروشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 52 پست
منم قبل بارداری بیشتر اضافه میکردم هر سه ماه یک کیلو ولی الان واسه تهوعم نمیتونم زیاد چیزی بخورم
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
منم همش افقیم
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا منم بخاطر تهوع زیاد نمیتونم بخورم ولی میگم دیگه احتمالا از کم تحرکیه
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
جنسیتت نی نی تونو فهمیدین؟
نمیدونم والا...من حتی ظرفامم نمیشورم...از اول ازدواج از ظرفشویی استفاده نمیکردم اما تو بارداری مدام میزنم
اوه دمت گرم....مواظب باش دختر تا آخر بارداری....
منم جفتم پایینه...دعا کننین فردا میرم سونو جنسیتش معلوم شه من فردا چهارده هفتم تموم میشه
خانمی تربیت رو گشتی؟ اونجا پانچو زیاد دیدم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
حالا هیشکی پیدا نشد بهم بگه کجای تبریز مانتو حامگلی خوشگل میفروشن؟ این شیکمو کجای دلم بذارم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
من دیدم ولی یه مغازه بود که پانچوها رو بالا ردیف زده بود سایز بزرگم میفروخت اتفاقا
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2706