2737
2739

من موهام بعد از واکسن لعنتی کرونا بی نهایت ریخت از اولشم موهام پرپشت نبود معمولی بود .حدود شش ماه هیرویت خوردم فایده نداشت الان ریختن موهام کم شده اما خیلی خیلی کم پشت شده  مجبور شدم خیلی کوتاه کنم با اینکه خیلی بهم میا دمدام میگه پوست سرت مشخصه موهات کم پشته میری آرایشگاه موهات رو‌چیکار کنی تو‌که مویی نداری به روم نیاوردم ولی خیلی دلم شکست. با اینکه خودشم کچله من همیشه بهش میگم کچل جذاب😔😔

توروخدا یه قرصی چیزی بگید خواهش میکنم چیزیکه موثر باشه جلو‌سرم خیلی تابلو شده . خیلی خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بیشعور تو هم بگو کچل زشت اگه ریزش ات بر طرف شده برو کاشت مو اگه کاشت مو دوست نداری برو دکتر پوست و مو کمکت میکنه کسی ک واقعا دوستت داشته باشه این چیزا واسش مهم نیست

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2731
گلم ناراحت نباش منم بعد کرونا موهام ریخت دکتر برام ۱۰  جلسه مزوتراپی تجویز کرد آمپول بیوتین داد ...

یعنی موهاتون پرپشت شد؟ یا. فقط جلوی ریزش رو‌گرفت

مزو جلسه ای چقد هزینه کردید

چقدر بیشعور تو هم بگو کچل زشت اگه ریزش ات بر طرف شده برو کاشت مو اگه کاشت مو دوست نداری برو دکتر پوس ...

خیلی ناراحتم همش میگه زن مردم یه متر مو داره پوست سرت مشخصه فلانه ارایشگاه میخوای چیکار 

منم اینجوری شدم دلم میخواهد برم کاشت کنم 😭😭😭 مزوتراپی خیلیا تعریف میکنن

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
کاشت برای خانما واقعا من‌فکر میکردم فقط برای آقایونه

برای خانوما هم میکارن 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

من ریزش داشتم دکتر نسخه نوشت ،اگه تونستین امپولاشو بگیرین بزنید،الان نسخه میزارم

من با ۴ تا بارداری ناموفق . الان یک سرکلاژ شکمی. و دختری زیبا به نام لنا .معجزه ی خداوند بزرگ در زندگی من.
کاشت برای خانما واقعا من‌فکر میکردم فقط برای آقایونه

من خیلیا دیدم ک پیشونی اشون بلند یا وسط سرشون خالی کاشت میکنن

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
من ریزش داشتم دکتر نسخه نوشت ،اگه تونستین امپولاشو بگیرین بزنید،الان نسخه میزارم

ممنون میشم اگه بزارین

2706