2733
2739
عنوان

یک کار پردرآمد که تو خانه بتونم انجام بدم چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28718 بازدید | 52 پست
چه کاریه؟ شما چقدر در ماه درامد داشتین؟

کارشو دقیق نمیتونم بگم چیه ولی شامل چند روش افزایش درآمد هستش که همشو با ویس و فیلم توضیح داده و بستگی به خودتون داره که از کدوم روش درامدزا استفاده کنید ولی من از همش استفاده کردم و روز دوم حدود 30 تومن درآمد داشتم ولی الان روزی 60 تومن البته به خودتونم بستگی داره که چقدر براش وقت بزارید هرچی بیشتر کار کنی درآمدتم بیشتره من خودم زیاد براش وقت نمیزارم چون وقت نمیکنم ولی با این وجود درآمدش برام کافیه

الان همه بفکر اینن ک بهترین پوست و مو رو داشته باشن و تو این حوزه ها باید فعالیت کنید 

خانوما دوره های رایگان شناخت پوست و مو 

و آموزش پاکسازی داریم اگر نائل به شرکت هستید عجله کنید تا کلاس ها پرنشده،  روبیکا پیام بزارید ۰۹۱۳۰۹۴۴۰۳۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جندگی بلانسبت شما و همه خانمهای اینجا ولی واقعا دوره زمونه ای شده که کار اصلا برامون نیست..

😐😐😐😐😐😐😐😐

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2731
دارم فکر میکنم چقدر مودب تر بودن اون زمان

اره خیلی محترم  و بافرهنگ بودن اکثریت البته 

الان نی نی سایت خیلی بد شده 

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
2740
دارم فکر میکنم چقدر مودب تر بودن اون زمان

ولی یکی بی ادب بود ک اونم حرفش حق بود😂🤦‍♀️

اخ برم قربون اون چشمات 👀قربون گرمی نفست ❤️من برا تو میزنه قلبم 🫀چرا با من بدی :)من ب اب و اتیش زدم از پیشم راحت نری🫶

تاپیک خیلی سال پیش چراحالااومده بالا

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
جندگی بلانسبت شما و همه خانمهای اینجا ولی واقعا دوره زمونه ای شده که کار اصلا برامون نیست..

پاک کن الان لغو کاربری میشی😲

وصیت من به شما:  همیشه قبل از سوال پرسیدن از کسی اول به خودتون بگین به من چه😑 تا بعدش بهتون نگن بتوچه! 🤨  اگر بعضی ها این وقت و انرژی که برای دخالت تو زندگی دیگران صرف میکنن و برای  علایق و تفریح و زندگی خودشون بزارن بخدا همه خوشبختن.        خواهش میکنم برای اینکه کسب و کارم اینبار رونق بگیره و دیگه ضـرر مالــی نکنم یه صلوات بفرست😥
تاپیک ده سال پیشه 🙄

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای الان دیدم،  پس چرا الان اومده بالا😄😄😄

وصیت من به شما:  همیشه قبل از سوال پرسیدن از کسی اول به خودتون بگین به من چه😑 تا بعدش بهتون نگن بتوچه! 🤨  اگر بعضی ها این وقت و انرژی که برای دخالت تو زندگی دیگران صرف میکنن و برای  علایق و تفریح و زندگی خودشون بزارن بخدا همه خوشبختن.        خواهش میکنم برای اینکه کسب و کارم اینبار رونق بگیره و دیگه ضـرر مالــی نکنم یه صلوات بفرست😥
2706