2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگر توفیق داشته باشم امشب میخونم و حتما شما و دوستتون رو هم دعا میکنم چون دعا در حق دیگران زودتر ...

عزیزم چقدر خوش قلب هستین الهی عاقبت بخیر بشین🤲🤲🤲

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
اللهم صل علی محمد و آل محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن والانس من الاولین و الاخرین آمین یا رب العالمین 

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
2731
سلتم عزیزم من ۲۰ عدد صلوات بر میدارم

خدا خیرتون بده ممنون از مهربونیتون الهی خدا عزیزاتون رو حفظ کنه

منم 100 الهی همه بیمارا و بیمار مد نظرشما شفا پیدا کنه

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
2738

هر چی از خدا میخوای بهت بده به حق ابولفضل عباس خوشبخت شی عزیزم و دلت شاد شه 

میشه واسه منم دعا کنین به زودی زود عروس شم اسمم طاهره اس تورو خدا 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
۱۴تا  شماهم دعا کنین به حاجتام برسم

الهی به حق این شب عزیز هر حاجتی دارین خدای عالم بهترینش رو بهتون عطا کنه

منم 100 الهی همه بیمارا و بیمار مد نظرشما شفا پیدا کنه

الهی آمین ...ممنون از لطف بینهایت شما...الهی حاجت روا بشین

2706