2737
2734

سلام دوستان عزیزم شب شهادت رو به همه شما تسلیت می گم راستش من اینجا با یه دوست عزیزی آشنا شدم که سادات هستند و تقریبا 37 سالشونه و خیلی هم خوش قلب و مهربون که متاسفانه به  بیماری  مبتلا هستند که بعد از عملی که چند سال پیش انجام دادند دوباره عود کرده...😔😔😔

از شما دوستان خواهش می کنم که تو این ختم صلوات هر تعداد می تونین صلوات بردارین و یه حمد شفا هم به نیت سادات بخونین 

خدا کنه به حق مظلومیت امام کاظم خدا به خاطر دلهای پاک شما عزیزان سادات رو از این غم نجات بده ...

دوستان تعداد صلواتهایی که می فرستین بفرمایید و همینطور که گفتم حمد شفا یادتون نره 

الهی به حق امام مظلوم و غریب موسی ابن جعفر که باب الحوائج هستند شما هم به حاجت دلتون برسین 

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یا امام رضا فردا خودت به دادمون برس 🖤😭

الهی هر غمی تو دلتون دارین به حق این شب عزیز به شادی مبدل بشه

برای منم دعا کنین شدت بیماریم به حالت قبل برگرده دیگه پیشرفت نکنه ❤️

عزیزم الهی به حق این شب عزیز شما هم از این غم خلاص بشین

واسه دختر منم دعا کنید سرفه هاش خیلی شدیده

من ۱۰۰تا صلوات میفرستم

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
یا باب الحوائج

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

2706