2737
2739
عنوان

مامانای شهریور 94 بیاین تا تولد نینیمون باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 104949 بازدید | 16203 پست

زهرا جان سویق که گفتی سویق سنجد منظورته؟ گرمیه؟

بچه ها برای اعصاب چی خوبه؟

من خیلی یییی عصبی میشم و از کوره در میرم همش دارم یا شوهرم غر غر و بد اخلاقی میکنم

تمایل جنسی هم که صفر

سلام صبور جان. مباااااااارک.

ان شاءالله قدمش خیر باشه، جه جالب همه بچه های گروه دارن دو فرزندی میشن، اول از همه که زهرا جان بعد هم که رومینا جان اگر اشتباه نکنم، حالا هم شما😂😂😂، پس من دارم از غافله جا میمونم، محدثه خانمم که خبری نیست ازشون🌷😍،

صبور جان یه مقاله در مورد لبو میخوندم که شامل سروتین هست و برای خانما خیلی خوبه، یه امتحان کن، برای صبورتر شدنت، البته برا بارداری نیدونم خوب یا بده خودت یه تحقیق کن، شیر بادام هم خیلی خوبه و برا بارداری مشکلی نداره، ایشالله همیشه سالم و سرزنده باشی🙏🙏🙏 

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااااام

به به چشممون روشن شد

مبارک باشه صبور جون

ان شالله به دل خوش این مدت را سپری کنی و یه نی نی سالم صالح بیاد بغلت

بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو

صبور یادم رفته ساکن کدوم شهری

بگرد طب اسلامیشو پیدا کن و یه ویزیت بشو

این بی میلی جنسی و بی اعصابی عوارض تغییر هورمونهای بارداریه

مکمل ها رو بگیر ان شالله بهتر میشی

سویق سنجد عالیه برا بارداری. گرم هم نیست. برا استخوان سازی خودت و نی نی عالیه

سویق گندمم برای بی میلی جنسی خوبه.

بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو
2731

خوبی مرضیه؟ بهتر شدی؟

ان شالله خودتم زودتر حال و بالت رو به راه بشه و یه نی نی بیاد بغلت

سلام زهرا جان مرضیه جان ممنون از محبتتون.

زهرا جان طب سنتی همون طب اسلامیه؟ چون دکترای طب سنتی الان زیادن منم زفتم راضی بودم ولی نمیدونم همون طب اسلامیه؟؟

بچه ها ایشالا همیشه خوب و شاد و موفق باشید.

مرضیه جان ایشالا خدا سلامتیه کامل بده

سلام 

صبور جان طب سنتی و اسلامی دقیقا زمین تا آسمون فرق دارن

طب سنتی بر اساس علم ابوعلی سینا و سایر اطبای وطنی خودمونه که با تجربه و آزمون و خطا به این علم رسیدن

طب اسلامی بر اساس طب الصادق و طب الرضا و... هس و از قران و حدیث گرفته شده

مثلا طب اسلامی به جز غلبه طبع و اینها مواردی مثل تاثیر چشم زخم و حسد و آزار اجنه هم در نظر میگیره و بعضی بیماریهای خاص مثل سرطان و ام اس و ... را جور دیگه درمان میکنه. یعنی هم دعادرمانی هم دارو درمانی

2738

سلام به همگي ببخشيد كه خيلي وقته نيومدم خيلي دلم براي اينجا تنگ شده چند وقته اصلا حالم خوب نبود رفتم دكتر گفت افسرده شدي بايد فقط به چيزاي خوب فكر كني گفت اگه همين جوري ادامه بدي بايد قرص بخوري

مامانم هم ميخواد بياد كمكم ولي خودش گرفتاره

صبور جان تبريك ميگم ايشالله كه قدمش مباركه 😍😍😍😍

مرضيه جان ايشالله كه هرچه زودتر بهتر بشي خيلي كار خوبي ميكني محدثه جون ميبري مكان هاي بازي خيلي براي رشد فكريشون خوبه

زهرا جون ازت ممنونم كه هميشه جوابمو با حوصله و دقت ميدي ممنونم 

محدثه جون كجايي من ميخوام برا عيد بيام قم خونه مامانم يه قرار بذاريم همو ببينيم خيلي دوست دارم ببينمت دختر

ايشالله كه همگي خوب و خوش باشيد دوستان عزيزم 

دخترم و پسرم تازگيا خيلي باهم جور شدن همش دنبال هم هستن خيلي هم نسبت به هم حس حسودي دارن مخصوصا آرش نسبت به آوينا

روزاي ما هم با بچه داري ميگذره به خودم ميام ميبينم١٢ شب شده 😂

سلام رومینا جون

چه خوب کردی اومدی خبر دادی تو فکرت بودم

پسرت کلامش بهتر شد؟

ما از این فیلمهای حسادت به همو داریم حتی سر یه سنجاق !! پشتشم دعوا و کتک کاری

رومینا علاوه بر فکر کردن به چیزهای خوب ، دنبال غلبه طبعت هم باش. افسردگی از غلبه سودا هست

خودت تو نت بگرد چیزهایی که برای غلبه سودا خوبه بخور

مثلا افتیمون

مثلا ماء الجبن ( یه پاکت شیر بریز قابلمه بجوشه ، توش یه قاشق سرکه بریز تا شیر ببره ، تو توری ردش کن. پنیرشو جدا کن. آبشو بذار یخچال ناشتا یه استکان بخور ) 

داروی سودا بر هم میتونی بخری بخوری

قطره هایپیران از داروخونه بخر و بخور ، نشاط آوره (عصاره گل ساعتی هست )

سلام به مامانای گل

رومینا جان ایشالا خدا کوچولوهاتو حفظ کنه. منم فقط بخاطر اینکه مهراد تنها نباشه دومی رو دارم میارم وگرنه خودم میخواستم سه سالش شد بزارمش مهد برم دوباره سرکار ولی فعلا مثل ابنکه یه سه سال دیگه خونه نشین شدم.

رومینا جان افسردگی برای خانوما خیلی پیش میاد زهرا جان درست میگه داروهای ضد سودا بخور که خیلی هاش طبیعیه. از مامانت و دیگران کمک بگیر ورزش برو مسافرت برو خودت روحیه خودتو خوب کن کسی نمیتونه اینکارو بکنه فقط خودت.

زهرا جان من تهرانم دکتر طب اسلامی خوب سراغ داری؟

سلام صبور جان

استاد دکتر ابراهیمی
استاد دکتر اخوان

جهت اخذ نوبتِ مشاوره همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 10 صبح الی 15 با شماره - 02188851605- 02188851280 ( تهران،میدان فاطمی،ابتدای خ جویبار) تماس بگیرید.

سلام به مامانای گل، چه خبرا؟؟؟

چه میکنید با ایام آخر سال و این همه هوای بهاری🙏😉

مامانا خونه تکونی هم کردید؟؟؟ کارای هفت سینتون؟؟؟ خریداتون انجام دادین؟؟؟ روزای آخرِ سالتون بِکامه؟؟؟

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

اول از همه خودم میگم، خونه تکونی که امسال دوست داشتم حسابی انجام بدم، قالی ها و مبلها و پرده و پتو ها همه رو دادم شستن، و حسابی تو خونمون بوی عید راه افتاد، دخترمم که عاشقِ اینه که بخوایم خونه تکونی کنیم و همش میخواد کمک کنه و چه کمکهاییییییی😂😂😂 خلاصه کارام تمام که نشده ولی خوب پیش رفته، خریدای عید و هفت سینم در  حال انجام شدنه به مرور، 

امسال بچه هامون 2.5 ساله هستن لحظه سال تحویل و به نظرم چه بزرگ شدن و شخصیتاشون شکل گرفته، صاحب نظر شدن و میخوان تو امور مشارکت داده بشن👏👏👏🌷، ان شاءالله که امسال یه سال پر خیر و برکت برا اهل عالم باشه و سال ظهورِ آقا امام زمان عج، ان شاءالله.

2706