2737
2734
خیلی درد داره یا بعدش ورم و ایناش زیاده موقعی که زیر دست دکتری داره عملت میکنه احساس بدی ندارین مثل درد یا فشار یا هر چیز دیگه ای
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
یا بعدا بلایی سر ادم میاد لق نمیشه یا مثلا اگه ایمپلنت تو فک بال باشه حرکت کنه به سمت سینوس ها و چه میدونم اگه گذاشتین راضی هستین
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه بودین برام بنویسید از تجربیاتتون من برماشپز خونه اشپزی کنم و بیام بعد تر بخونم بایییییییییییییییییییییییییی
من هم دندونم رو کشیدم و پودر استخوان ریخته اما هنوز پول دستمون نیست برم برای ایمپلنت
شیطان که رانده گشت بجز یک خطا نکرد....خود را براى سجده آدم رضا نکرد....شیطان هزار مرتبه بهتر ز بى نماز.....او سجده بر آدم ، این بر خدا نکرد
من ایمپلنت کردم ,جراحیش که بی حسی میزنن درد نداره,بعد اینکه اثر بی حسی رفت یکم شروع به درد گرفتن میکنه اما بهتره قبل از اینه به حسییت بره مسکن بخوری تا دردشو کمتر حس کنی واسه من تا نزدیکای یه هفته ورم داشت,فک بالام بود الان هم مشکلی ندارم,اما هزینه بالایی داره
انسان یک تردید است , میان یک قطب لجنی و یک قطب خدایی دکتر شریعتی
2738
هانی هستی پودر استخوان دیگه چیه تو رو خدا ینی هنوز ایمپلنت رو نگاشتی
شهلا کی رفتی من یه دونه دندون دارم به نظرت چه قدر میشه هزینش تا دو و دونیم خوبه
شهلا کی رفتی تو واقعا درد نداره یا مثلا جراحیش خیلی ترسناکه یا اینکه مدت زمانی که کار رو شروع میکنه دکتر تا اخرش چه قدر طول میکشه
2706