2737
2734

چیا خریدین

یا اینکه پس اندازتون رو چیکار باید میکردین ک نکردین و الان از بابتش ناراحتین؟؟

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

من فقط طلا میخرم

وقتی جمع شدن طلاهام

وام میگیرم و ماشین یا ملک

البته الان که دیگه نمیشه با این وضع گرونی

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره گرفتم تصمیمم دارم از این ماه هر ماه یه تیکه بگیرم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2728

شاغل نیستم چون سنم کمه ولی از پس اندازم 2 ماه یبار طلا میگیرم برای خودم

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

شوهر من از روز اول گفت درامدت واسه ی خودته و من نمیخوام تو زندگیمون خرجش کنی.

منم با درامدم پس انداز میکنم؛ خرید می کنم؛ ارز میگیرم؛ طلا و کلا چیزهایی که دوست دارم؛ میخرم

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
2738

من سال دیگه ایشالا شاغل میشم

دوس دارم مانتو و کلی لوازم آرایشی بهداشتی و کیف و کفش شییییک میلیونی بگیرم 

دو سال فقط اینجوری ریخت و پاش..

بعدش عاقلانه فکر میکنم سکه میگیرم یا وام برمیدارم برا ماشین وام برمیدارم برا سرویس و....

من سال دیگه ایشالا شاغل میشم دوس دارم مانتو و کلی لوازم آرایشی بهداشتی و کیف و کفش شییییک میلیونی ب ...

کارتون چیه ؟

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
من سال دیگه ایشالا شاغل میشم دوس دارم مانتو و کلی لوازم آرایشی بهداشتی و کیف و کفش شییییک میلیونی ب ...

تو این ۲ سال درکنارش پس اندازی هم داشته باش به کشور ما اعتباری نیس حداقل یه پرایدی بخر

تو این ۲ سال درکنارش پس اندازی هم داشته باش به کشور ما اعتباری نیس حداقل یه پرایدی بخر

آخه میرم دو سال طرح 

حقوقش کمه بعد از دوسال استخدام که شدم وام برمیدارم و عاقلانه تر خرج میکنم