2733
2734
عنوان

رابطه دوتا پسملام🌱♥️

322 بازدید | 31 پست

پسرم یکسال و پنج ماهشه

داداش کوچولوشم دو روزشه✨🥰

از وقتی دیدتش اصلا از کنارش بلند نمیشه بش میگه دادا♥️😍

میمیرم براشون

خدایا_شکرت🌱# ♥️

انشالله روزی همه منتظرا

یونا و راتین پسرای قشنگم💙

ای جون دلم حدا حفظ شون کنه

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آخی 

خدانگهشون داره واست   

منم بچه بودم وقتی خواهرم به دنیا امده لحظه اول زدم تو سرش 

در این حد خبیث بودم   

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   

عزیزمممم. خدا حفظشون کنه برات.

پسر منم ۴ سالشه همش میگه یه آبجی و یه داداش می‌خوام که همیشه پیشم باشن.

مادرشوهرم میگه پسر نیار، برادرا با هم خوب نیستن و مادر رو حرص میدن

آخی  خدانگهشون داره واست     منم بچه بودم وقتی خواهرم به دنیا امده لحظه اول زدم تو ...

👏👏😐😂

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
2706