2752
2734
عنوان

سلام عزیزای دلمممممم سوگل سادات هستم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به به سلام نازلی جووونم چطوری ؟ عزیزمییی تا یادت افتاد سر و کلم پیدا شد خخخخ

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

roza جونی چی شده ؟ من کجا و دل پاک

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

نازلی جون هر خوابی میتونه تعبیر داشته باشه خیلی ربطی به زمان نداره چون یکی از فلسفه ی اصلی دیدن خواب هشداره... ممکنه اون موقع نیاز به هشدار بوده ... بیشترین زمان معتبر دم صبحه .. اما خوابهای بعداز ظهر هم بوده که عینا تعبیر شده..

الهی ان شاالله به مدد ید پرقدرت امام زمان علیه السلام ناراحتی ازتون رفع بشه عزیزم ... ناراحت شدم..

آره تعبیر افتادن دندون از دست دادن اعضای خانواده اس... ان شاالله هرکی ازین خوابا میبینه یه کار خیر بکنه تا رفع بشه ..

سوگل جان من خواب دیدم که تو خواب، خواب دیدم!!! متوجه شدی عزیزم؟؟؟یعنی خوابم این بود که خواب دیدم که یه اتفاق بد افتاده بعدش بیدار شدم(توی خواب)دیدم نه چیزی نشده. رزا جان ناراحت نباش.خانواده منم لبریز از مشکلات هستن.نمبدونم واسه کدومشون غصه بخورم.فقط امید به لطف خدا منو زنده نگه داشته....
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
نازلی جون و رزا جون ان شالله لبریز از شادی باشین همیشه ... حرفای منفی تعطیل

2706