2733
2734

خیلی ناراحتم بخاطر اینکه جنس موهام ضعیفه یکساله رنگ نکردم اما خیلی کم پشته ۳۲ سالمه خیلی زوده برای این کم حجمی مو 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم همینم تقریبا 

از تنها چیزی که نتیجه گرفتم و موی جدید دراوردم،سرم سریتا  مدل مینیوتا بود

حدود ده دوره مصرف کردم

ولی اینقدر گرون شد کم کم ،دیگه نخريدم،اصلا نمیصرفید  برام

قرص هیرتامین  هم مصرف میکنم

مولتی های خارجی 

ولی اثر خاصی ندارن

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

میگن  مزو  خوبه

اینقدر همه چی گرونه،به خدا دست به هیچ کاری نمیشه  زد

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
قیمتش چقده اون سرم سریتا ؟

عزیزم برو دکتر زنان و غدد و آزمایش بده شاید کیست داری اصن.اینجا مگه مطب متخصصه اخه!

ای خدای مهربانتر از مادر و پدر و خواهر وبرادر و دوست... .هرکی ذره ای محبت حضرت زهرا در دلش هست نور امید و رحمتت رو به دلش بتابون. خدایا خودت بهتر میدونی آدما با امید زنده ان❤ .خدایا هر روز و شب محبت حضرت زهرا (مادرِ دنیا و بهانه خلقت)رو تو دل همه آدمای دنیا بیشتر کن ، ایشون رو به همه بشناسون .خدایا لطفا امام زمان زودتر بیان🙏. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
قیمتش چقده اون سرم سریتا ؟

285  هزار تومن

50 میلی هم بود فکر کنم

ریزش موهام تقریبا صفر شده بود

تاثیر عالی ولی بی برکت و گرون

2706