2752
2734
برو بش بگو با دوستام تو نی نی سایت مشورت کردم اونا بهم گفتن ببین به شوهرت چقد بی محلی کردی که مجبور شده اینجوری تشویقت کنه تا دست از سر نی نی سایت برداری و بهم گفتن نی نی سایتو کم بیا و بهش بیشتر محبت کن و درضمن بگمم که طلاهم نمیخوام.اینجوری میبینه نی نی سایت آموزنده هم هست گهگاهی.هم میذاره بیای نی نی سایت هم طلاهه رو برات میخره
زرنگ باشید میتونید از همین نی نی سایت اومدن استفاده کنید تا حتی نظر همسرهاتون رو در مورد زنها تغییر بدید من خیلی از مباحث جالبی که اینجا مطرح میشه رو برای شوهرم بازگو میکنم خیلی خوشش میاد حرفهای خاله زنکی نه ها!!! بحث های روز اجتماعی یا اینکه برای فلان مشکل پزشکیم اینجا راه حل پیدا کردم و ... شوهرم میگه از وقتی می ری نی نی سایت اطلاعاتت خیلی به روزه
ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

4بار از خیانت مردا به زناشون و راههایی که بقیه به زن میگن رو که به هر مردی بگی میگه دیگه نرو
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم