2752
2734
عنوان

هنرمندا لطفا بگین مرغ درسته رو چطوری میپزیددددددددددد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 32 پست
داخلشو میتونی با سبزیجات مثلا هویج قالب زده و فلفل دلمه و ذرت و اینجور چیزا پر کنی
میتونی گردو و تخم مرغ و از اینجور چیزا پر کنی
اگه داخل ابش که در حال پخته الو بخارا بندازی و مواد تو دلیشم الو بذاری که خوش طعم و لعاب دار میشه
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...
فویلو چنتا سوراخ بزن خیلی ابدار نشه حدودا 3ساعت کامل میپزه بعدا فویلو برمیدار زعفرون ابکرده با کره ابشده قاطی میکنم با برس زود زود میزنم روی مرغ .تا کمی ابش بخار بشه حواست باشه ته نگیره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خروس و کاملا با دقت میشوریم..چون شکمش و خالی میکنیم و تو کره یا روغن سرخش میکنیم...بعد ما سبزی مخصوصو مرغ ترش یا سوسه کباب داریم...پیاز داغ فراوون درست میکنیم..دو تا قاشق گرد انار و دو تا لیوان گردو چرخ شده رو میریزیم توش و تف میدیم....بعد دو تا سه قاشق رب انار ملس و توش تف میدیم و چند عدد الوچه ترش و میندازیم توش و بلا فاصله سبزی و میریزیم و دقیقه تف میدیم تا اب سبزی خشک شه...نمک و فلفل و اضافه میکنیم..و میذاریم کنار...داخل شکم مرغ و کاملا سیر چرخ شده میمالیم..یه همراه نمک..بعد مقداری از مایه امادده شده و با یه قاشق مربا خوری سیر مخلوط میکنیم و میریزیم تو شکم مرغ..بعد با نخ و سوزن سر مرغ و باسن مرغ رو میدوزیم...بقیه مواد و میریزیم تو قابلمه و توش اب میریزیم تا جوش بیاد بعد از اینکه جوش اومد پاهای خروس و میبیندیم با نخ میذاریم تو دیگ خورشت..و شعله و کم میکنیم و میذاریم اروم بپزه و جا بیفته..واقعا خوشمزه میشه
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
عزیزم...تهران سبزی هاشو دارن.. فقط باید بخری و پاک کنی و چرخ کنی بذاری فریزر....تهران دارن اما چون شما ترکیبشو بلد نیستی نمیدونی چند نوع و چند دسته از هر کدوم لازمه
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
پرنیان جان خروس محلی درست میکنید؟؟؟

من عاشق مرغ وخروس وجوجه ی محلی هستم .خیلی خیلی خیلی خوشمزه هستند ومقوی

همینجوری تواب هم بپززن خوشمزه

دوستان گلم ممنون که کمکم میکنید...

من به دستان خدا خیره شدم....