2752
2734
من 8 ساله که ازدواج کردم و با خانواده شوهر تو یه آپارتمانیم و من 7 ساله که برای بارداری اقدام کردم و خواست خدا نبوده که باردار بشم و هزار جور هم دوا و درمون کردم دلم خیلی شکسته و خانواده همسرم هم به دلیل نزدیک بودن با ما از همه چی خبر دارن و هر وقت تحت مداوا بودم متوجه میشدند.از طرفی همسرم 44 ساله و من 31 سالمه و این ماه وقتی دیدیم بازم پری شدم خیلی غمگین شدم و گریه کردم تصمیم گرفتم دیگه دکتر نرم در ضمن مادر شوهرم به همه فامیلاش گفته عروسم مشکل داره بچه دار نمیشن و هر وقت که منو میبینه میگه پس کی بچه دار می شی؟سنتون بالاست، عروسهای خواهر و برادرش رو میزنه تو سرم که بعد تو اومدن و زاییدن حالا هم جاریم بعد 3ماه ازدواج بارداره و همش اینو اونو میزنه تو سرم و از نوه های خواهر و برادرش تعریف میکنه .دیگه خسته شدم هیچی هم نمیگم وقتی این حرفارو میزنه دلم خیلی میشکنه ولی میخندم و چیزی نمی گم کمکم کنید چی بهش بگم دست از سرم برداره؟
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
بگو تا خدا نخواد یه برگم زمین نمی افته منم خودمو سپردم به خدا دیگه هر وقت خودش صلاح بدونه منم مامان میشم

روسَری اَذیَتِت می کنه...!!؟؟
دِلِت می خواد وَقتی قَدَم می زَنی باد توی موهات بِپیچه...!؟!

وَقتی کَـفـتَر رو کَله ات ریــــــــــــــــــــــــــد می فهمی حِجاب ,
مَصونیت است نه مَحدودیت..... :-)))
حــالا قانع شُدید یا نَع ؟!؟!؟!؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهش بگو: حالا اونایی که بچه اوردن چه گلی به سرشون زدن!
بعدم بگو بعرمایید این مدالای سر شونه من هم مال شما بخاطر اینکه اینقدر بچه اوردید
والا
Before you speak, Listen قبل از اینکه صحبت کنی، گوش کن
جواب اینجور ادمارو هر شکلی که بدی بازم بی فرهنگن...................
از خدا میخوام که انشا... ماه بعد باردار بشی 2قلو که خودش جواب دندون شکنه...........
انشا...که زود بارداربشی
توکلت به خدا باشه
آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .
من یه بار گفتم پسرت مشکل داره اومد تمام مدارک پزشکی شوهرم رو گرفت برد پیش دکتر خانوادگیشون اومد گفت دکتر گفته خدارو شکر اشکال از پسرم نیست
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی