2737
2734

امشب فهمیدم فوت کردن💔ممنون میشم براشون حمد و سوره بخونید و صلوات بفرستید برای شادی روحشون😢💔

کی میدونست اخرین باری که به مامان بزرگم گفتن خداحافظ اخرین خداحافظیه...

یا پدرم از کجا میدونست داره برای اخرین بار مامانش بغل میکنه و میگه خداحافظ ( حتما اگه میدونست خیلی بیشتر پیش مامانش میموند ...شاید چون امید داشته که دوباره مامانش میبینه ولی ...😔💔

درس بزرگی شد برام 

ان شاءالله خودتون و کسایی که دوستشون دارید همیشه شاد و سلامت باشند و عاقبتشون بخیر باشه🌼🌹🌼🌹

لطفا اگر حمد و صلوات خوندید لایک کنید بنده هم براتون بخونم🌼

انچه برای حفظ دین از دست میدهید زیانی به شما نخواهد رساند🌱

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

بگو اوست‏ خداى يگانه (۱)

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

خداى صمد [ثابت متعالى] (۲)

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

[كسى را] نزاده و زاده نشده است (۳)

وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

و هيچ كس او را همتا نيست (۴)

🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾

به نام خداوند بخشنده بخشایشگر

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾

ستایش مخصوص خداوندى است که پروردگار جهانیان است.

الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾

بخشنده و بخشایشگر است.

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾

(خداوندى که) صاحب روز جزا است.

إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾

(پروردگارا) تنها تو را مى پرستیم و تنها از تو یارى مى جوییم.

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶﴾

ما را به راه راست هدایت فرما!

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷﴾

راه کسانى که آنان را مشمول نعمت خود ساختى، نه راه کسانى که بر آنان غضب کردى و نه گمراهان

🖤🤍🤍🖤🤍🖤🖤🤍🖤🤍🖤🖤🤍🖤🤍🖤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱ ...

خیلی ممنونم بنده هم براتون خوندم 

ان شاءالله خودتون و عزیزانتون عاقبت بخیر بشید🌹

بند هم چند تا بیماری روحی داشتم و پیش چند تا روانشناس رفتم در اخر تونستم تا حدودی درمانشون کنم(بیماری های روحی اغلب زنجیر وار پشت سر همند)

اگر کمکی از دستم برمیاد دریغ نمیکنم🌼

خدا رحمتشون کنه فاتحه فرستادم ...منم پدربزرگ هامو از دست دادم🖤...

ان شاءالله روحشون در ارامش باشه و با اهل بیت(ع)محشور بشن 

ممنونم ازتون🌹

خیلی ممنونم بنده هم براتون خوندم  ان شاءالله خودتون و عزیزانتون عاقبت بخیر بشید🌹 بند هم چند ...

ممنونم ازت ❤️میتونم بپرسم دقیقا مشکلت چی هست؟

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740
خدا رحمتش کنه خوندم براش

ان شاءالله 

خیلی سپاسگزارم 

نگاه ویژه امام زمان(ع) به روی زندگیتون باشه ان شاءالله

ممنونم ازت ❤️میتونم بپرسم دقیقا مشکلت چی هست؟

چند سال وسواس عملی قوی داشتم 

وسواس فکری و بدترینشون افسردگی بود اونم چند سال تدریجی داشتم و قوی تر میشد 

تقریبا براشون راهکار های زیادی یادگرفتم

الهی  مادربزرگ منم تیرماه فوت کرد  راه من دور بود ... حتی تشییع جنازه اش هم نبودم 😞 خد ...

ازتون بسیار ممنونم 

ان شاءالله با اهل بیت(ع)محشور بشن 🌹

چند سال وسواس عملی قوی داشتم  وسواس فکری و بدترینشون افسردگی بود اونم چند سال تدریجی داشتم و ق ...

وسواس عملی یعنی چی؟

وسواس عملی یعنی چی؟

وسواسی که دارید روی رفتار های روزمره تون تاثیر بذاره و عملا کار های روزمرتون مختل بشه 

مثلا کسایی که شکشون زیاده و چند بار وضو میگیرن و نماز میخونن 

وسواسی که دارید روی رفتار های روزمره تون تاثیر بذاره و عملا کار های روزمرتون مختل بشه  م ...

من دستم فقططططططط تو موهامه 

میپیچم به انگشتم یا گاها میکنم😔

اصلاااااااااا تمرکز نذاشته برام😔😔😔😔😔😔😔

افسردگی هم دارم😔😭

من دستم فقططططططط تو موهامه  میپیچم به انگشتم یا گاها میکنم😔 اصلاااااااااا تمرکز نذاشته برام ...

از لحاظ ذهنی مسئله ای اذیتتون میکنه؟

اگر مسئله ای هست احتمالا اون مسئله باید اول حل بشه 

اگر مسئله ای نیست و این صرفا یه عادت رفتاریه و به وسواس منجر شده باید راهکار های مخصوص وسواس انجام بدید که نکته ی خیلی مهمش نا امید نشدن و ادامه دادن خواهر 

در مورد افسردگی،بنده روانشناسم به من گفت افسردگیه یعنی خودتون نمیتونید راحت تشخیص بدید که افسردگیه یا ناراحتی طولانی مدت 

شما از چه علائمی میگید افسردگیه؟

2706