2733
2734
عنوان

خاطرات زایمان طبیعی با اپیدورال شما در ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 11536 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوتا زایمان داشتم هر دوش طبیعی بدون بی حسی... خیلی راضی هم هستم اگه بازم برگردم به عقب بازم طبیعی رو انتخاب میکنم. آره درد داشت درد شدید هم داشت ولی به تمام سختیهاش می ارزه... اولین زایمانم رو در 19 سالگی داشتم که ظریف اندام و لاغرم بودم دومین زایمانمم تو 29 سالگی پارسال داشتم ولی زایمان اولم خیلی خیلی راحتتر بود تا زایمان دومم دلیلشم نمیدونم
گاهی باید سکوت کرد... خدا پاسخگو خواهد بود...
ساغر خخخخخخ اختلاف زیاد یه جاهایی خوبه و یه جاهایی بد خوبیش اینه که اولی بزرگ و مستقله و کاری به کارت نداره حتی کمکت هم میکنه بدیش اینه که دوتا بچه نداری دوتا تک فرزند داری که اصلا همدیگرو درک نمکنن مثلا الان اولی درک نمیکنه چون دومی کوچیکه بع توجه بیشتری نیاز داره و برعکس دومی همش در حال خرابکاری و پاره کردن دفتر و کتابه
گاهی باید سکوت کرد... خدا پاسخگو خواهد بود...
2706