2752
2734
اره وجود داره چون تو قرانم اومده و البته خودمم سمتش رفتم حالا خوشبختانه یا متاسفانه ولی نتیجه گرفتم ...

یعنی اونی ک دعا بد می‌کنه واقعا با شیطان و اجنه بد در ارتباطه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینجا در این مورد خیلی اطلاعات ناقض دارن

یه گروه تلگرام میشناسم که استادش آدم حسابیه و باخداست.فقط دعاهای اسلامی و خوب میده میذاره یا میده

OLLOOMEGHARIBE_GAP@

نشونه های هر نوع طلسم هم زیاد گذاشتن باید سرچ بزنی تا پیدا کنی.

اره این دوره زمونه هم هستن اینجور آدمایی

اکثرا متقلب اند 

از بین بقیه هم اکثرا دعاهای یهودی می‌نويسن که میشه طلسم بد یا خوب کرد، ولی همون خوبشم حتی اگه مشکل حل شه بعدا مشکلات روحی روانی میذاره روی طرف

سمت دعاهای یهودی و فاال نرو، عوارض بدی داره.

2731
یعنی اونی ک دعا بد می‌کنه واقعا با شیطان و اجنه بد در ارتباطه؟

اره خب دعای بد و خوب داریم موکل بد و خوب هم داریم برای همینه یکی کاراش قرانیه و یکی کاراش معلوم نیست با چی انجام میشه

ذات خوب پشتش خداست♥️
اره وجود داره چون تو قرانم اومده و البته خودمم سمتش رفتم حالا خوشبختانه یا متاسفانه ولی نتیجه گرفتم ...

شما میدونی یه دعا چجور باطل میشه؟

امکانش هست با یه گناه کبیره اثر دعا از بین بره؟

عزیزم اینجا در این مورد خیلی اطلاعات ناقض دارن یه گروه تلگرام میشناسم که استادش آدم حسابیه و باخداس ...

ما یهو خیلی مریض میشیم مریضی بد 

بدون مشکل بچه دار نمیشیم 

مشکلات مالی همش بد بیاری 

همش غم داریم تو خونه دلمون نمیخاد بیایم 

تلاشمون زیاده نتیجه ولی نداره

واقعا ....  آخه خیلی مشکلات عجیب داریم  اگه پیش سید با ایمان بریم چی اینم درست نی

خب میگم ک 

شاید براتون دعا گرفتن و اینجوره 

شماهم برید همینه فوقش طرف برا یه مدتی درست کنه 

ولی طرفی ک طلسم و دعا بد کنه باز تمدید می‌کنه ما یادمون می‌ره طرف یادش نمیره 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
شما میدونی یه دعا چجور باطل میشه؟ امکانش هست با یه گناه کبیره اثر دعا از بین بره؟

نه عزیزم اطلاعی ندارم ولی تعریف سوره بقره رو شنیدم یه پیجی ام دارم رایگان راهنماییت میکنه بخای میدم سوالاتتم رایگان پاسخ میده اینجا اطلاعات غلط ممکنه بهت بدن از یه سید و مومن بپرسی بعتره

ذات خوب پشتش خداست♥️

بله حقیقت داره ...وهنوزم هستند هم دعانویسا هم کسانی که دعا میگیرن...دوبار خوده منو طلسم کردن...یکی از علائم بی قراری و پریشونی و گریه هست

تا درد نکشی تغییر نمیکنی،تا تغییر نکنی پیشرفت نمیکنی.دوست عزیز اگه با نظرام مخالفی میتونی کاملا محترمانه نظرتو بگی.همه با هم دوستیم و قراره بهم کمک کنیم.
خب میگم ک  شاید براتون دعا گرفتن و اینجوره  شماهم برید همینه فوقش طرف برا یه مدتی درست ک ...

خانم سیدی بودن گفتن براتون دعا گرفتن که بچه تون نشه بیا برات دست بکشم اینا بعد گفت نادعلی بخون و چند تا سوره 

قرآن و دعا خوندم ولی دوباره نرفتم پیشش ترسیدم

عزیزم بله طلسم واقعیت داره مشکل تو زندگی پیش میاره  بدبیاری... کم شدن مهر و محبت بین زن و شوه ...

پدر شوهرم دعا گرفته بود برامون🥺

بخدا داشتیم جدا میشدیم

مرتیکه با خودش نگفته دختر طفلک این وسط چه گناهی داره😤😤😤🤧 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
تو همین زمینه یه سوال دارم کاری به دعای بد ندارم الهی خیر نبینن کسایی که طلسم میندازن تو جون بقیه ...

درمورد طلسم نمیدونم‌

ولی حرز امام جواد رو من از همون استاد شنیدم که گفتن گناه کبیره باعث میشه بی اثر شه

ولی فکر نمی‌کنم با یه گناه کبیره بی اثر شه

اگه خیلی گناه کرده باشه و از روحانیت کم شه و سنگینی رو احساس کنه، اره ممکنه