2737
2734

هیچی خوشحالم نمیکرد تو اینترنت همش دنبال عکس جاکلیی گیوت کش سر کیوت از این چرت وپرتا بودم برخلاف همیشه و بعد ی مدت ی چیز کیوت بخرم حالا رفتم چن تا دونه چیز کوووچیک خریدم 

ی دونه از اون کش چل گیسا بسته متوسطش ی دونه فیجت ی دونه گیر سر تخت ی دونه تلی دونه اسفنج کرم با ی ریمل شد ۳۱۵ تومن نگین ریمل گرون بود ریمله ۱۰۰ تومنه میدونستم قیمتا گرون شده ولی خدایی مگ چی خریدم خدا لعنت کنه😪

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺

اره .‌افتضاحه وضعیت :( 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنت به ...

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
2731
2740