2752
2734
اصلا موضوع همسرم نیست. من خودم با این روش مشکل دارم. قرص هم امتحان کردم چند ماه. هم ال دی هم یاسمین. هر کدوم یه جور عوارض داشت. ک.ان.دوم خوب بگیری زیاد برای مرد حس بدی نداره. اوایل ممکنه بی احتیاطی پیش بیاد و پاره بشه . ولی کم کم آرامش خیالت باعث میشه راحت بشین باهاش.
از الان به همسرت یاد بده که اون باید جلوگیری کنه نه شما و کلی برات عوارض داره این که دلم میسوزه وگناه داره واین حرف ها رابزار کنار زنا اینقدر تو زندگی زجر میکشن حالا تویکی از این کارها همراهت باشه
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبیعی روش جلوگیری از بارداری نیست خودش اقدام به بارداریه این همه بچه نا خواسته از کجا میاد از همین روشه کاندوم قرص ایودی باید بری پیش متخصص
🌸🌸برای راه افتادن دخترم یه صلوات میفرستید ممنونم🌸🌸
من نمیدونم چطور بعضیا میان طبیعی رو پیشنهاد میدن! با درصد خطای بالای طبیعی!!!!!!!!! الان قرن 21 هست زمان مادربزرگامون نیست که! از هزار تا دکتر بپرسید این روشو تایید نمیکنن یعنی اصلا روش نیست که! برای کسیه که حالا اگرم باردار شد اشکالی براش نداره. آمپول عوارضش از قرص بیشتره قرص بخوری بهتره تنبلی تخمدانم نمیگیری بعد از قطع قرص 1 تا 6 ماه طول میکشه تا هورمونات به حالت عادی برگرده فقط هر 6 ماه که قرص میخوری یکی دو ماه با کاندوم جلوگیری کنید ایودی ریسک پارگی رحم داره. البته ریسکش پایینه ولی دکترا معمولا برای کسی که زایمان نداشته انجام نمیدن کاندوم روش خیلی خوبیه ولی منم مشکل داشتم خارش میگرفتم کلی مدلای مختلفو امتحان کردم فایده نداشت. مجبور شدم قرص بخورم وزنمم رفت بالا حدود 5 کیلو ولی میارزید