2737
2734

سلام دوشتان، من پارسال استخدام معلمی قبول شدم ولی بخاطر اینکه شهر قبولی چهار ساعت با شهر ما فاصله داشت مصاحبه نرفتم. حالا امسالم دوباره استخدامی اومده و استانمون بازم برای همون شهر درخواست نیرو داده. منم دیگه تصمیم گرفتم اینبار برم. حالا از طرفی هم قصد اقدام برای بارداری دارم. می خواستم بپرسم که سال اول قبولی (یعنی مهر 1401) که هنوزم دوره ها رو نگذروندیم بهم مرخصی زایمان میدن یا نه؟ ممنونم

هنوز شروع نشده ثبتنامش

گفتن دفترچش از۲۹ میاد...

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دفترچه اومده عزیزم

عزیزم دفترچه آزمون دستگاههای اجرایی اومده ولی آموزش پرورش هنوز نیومده

شما از سایت سازمان سنجش دیدین دفترچه رو؟؟

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
عزیزم دفترچه آزمون دستگاههای اجرایی اومده ولی آموزش پرورش هنوز نیومده شما از سایت سازمان سنجش دیدین ...

بله عزیزم سایت سنجش رو چک کنید. با هم هستن