2733
2739
عنوان

اهدای عضو من ❤️(بالاخره اهدا کردم) 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 18977 بازدید | 456 پست
من چطور می تونم کارت بگیرم

عزیزم لینک سایت رو گذاشتم توی عنوان  میتونید به راحتی ثبت نام کنید ❤️

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
 کاش نیازی به رضایت گرفتن نبود ‌‌‌‌‌ چون من حس میکنم خانوادم رضایت نمیدن و با همین اعزا میرم زی ...

انشالله که همیشه سلامت باشید و عمر طولانی🙏💓

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميدونم عزيزم ولي گفتم ك وسواس فكري دارم و دست خودم نيس همين الان رفتم ثبت نام كنم ولي استرس گرفتم

استرسشو منم داشتم ولی همون چند ساعت اول بود فقط .❤️الان خیلی آرومم 😁

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
پسر خاله شوهر منم گرفته بود کسی نمیدونست  امسال بعد عید تو آب غرق شد فوت کرد ۲۰ سالش بود بعد ت ...

عزیزم  روحش شاد 

عزیزم    روحش شاد

معلمم هم بود عکسشو بذارم خیلی حیف بود🥺

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
گفتی؟؟؟ عکس العمل چی بود ؟؟

خیلی اروم به مامانم گفتم خیلی سربسته اونم خندید فک کنم جدی نگرف

تا 5سال بعدش بحث باز شد من گفتم این کار نباید به رضایت مردم باشه باید اجبار باشه و اینا میدونین با اعضا یه نفر نزدیک 53نفر معلول خوب میشن 8نفر میتونن برگردن به زندگی کامل و این حرفا

بعد گفت نباید به این چیزا فک کنی مرگ رو نباید جذب کنی و این حرفا

2738
منم همسرم راضی نیست ولی عضو شدم ۱ ماه پیش،بدن خودمه،به خودم مربوطه خواهرمم کلی فحشم داد

چه جالب .

خانواده ی من هیچ عکس العمل خاصی نشون ندادن زدن به مسخره بازی 😁البته مادرم هنوز نمیدونه .

و  همسرم همین چند دقیقه پیش فهمید که اونم فقط گفت چرا منم گفتم چون دوست دارم . و تموم شد   

سال 88 کارت اهدا گرفتم

چه عالی، کاش زودتر این کارو میکردم .

هر جور مرگی مشمول اهدای عضو میشه؟

یا فقط مرگ مغزی؟

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2706