2737
2739
سلام دوستان،من تا چند ماه دیگه از طریق شغلم به تهران منتقل میشم،برای همین چند تا سئوال داشتم و ممنونتون میشم اگر راهنماییم کنین 1-من محل کارم میدون فاطمی هستش،اما خونه اون حوالی قیمتش بالاست و فعلا نمیتونیم اونجا خونه بگیریم.حالا میخوام ببینم میتونم دخترم رو مدرسه ای ثبت نام کنم که نزدیک محل کارم باشه یا حتما باید (با قولنامه منزل) نزدیک محل سکونت ثبت نامش کنم؟آخه کسی رو ندارم اونجا که اگر دیر یا زود شد دخترم بره پیشش تا من برسم برای همین ترجیح میدم نزدیک محل کارم باشه 2-شهریه کلاس اول هم غیر انتفاعی و هم دولتی تهران حدودآ چقدره؟ 3-اگر خونه رو سمت پیروزی بگیرم با مترو تا فاطمی چقدر (فاصله زمانی) فاصلشه؟ ممنون میشم کمکم کنین
سلام خوش اومدی ... پیروزی تا فاطمی خیلی راهه سعی کن مسیر مترو خونه بگیری ... 4 راهه ولی عصر واقعا ترافیک خیلی بدی داره م قبلا فاطمی کارمی کردم
می شه برای شادی دل مامانم 1 صلوات بفرستید+++مرسی+++
از سر فاطمی تا 4راه رو باید بااتوبوس بیای تا به مترو برسی از طرفی همیشه این ترافیک زیاد باید یک ایستگاه به چهارراه پیاده شی و پیاده بیاییییییییییی .........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سر فاطمی باید باخطی که فک کنم 700 ت باشه بری انقلاب یا فلسطین اما در کل فاطمی به مرکز نزدیکتره ... مثلا جمهوری ..جیهمون ...انقلاب ..اینا تا پیروزی خیلی راهه به نظر من البته
2738
یه سر به نیازمندی های همشری (تونت ) بزن قسمت مسکن دستت می یاد قیمتا رو ...... اما محل کارت عالیه اون منطقه واقعا مردم خوبی داره .. ارامنه زیاد داره ... اون موقعه که اونجا کار می کردم خیلی خوش حال بودم .. انشاا.. برای شما هم خوب باشه
اگر بچه رو مدرسه دولتی بخواهید ثبت نام کنید حتما باید آدرستون مال همون منطقه باشه. گاهی اوقات اگر قبول کنید که به مدرسه کمک مالی کنید ممکنه ثبت نام کنن. مدرسه غیر انتفاعی هم که اصلا آدرس خیلی اهمیت نداره. مگر مدارس خاص. مدارس دولتی ساعتشون تا 12 و 1 بیشتر نیست و اگر شاغلید یه خورده مشکل خواهد شد مترو پیروزی تا چهار راه ولیعصر میاد و از اونجا با تاکسی باید بری فاطمی و از فاطمی با اتوبوس برگردی تا چهارراه ولی عصر. به نظر من درسته مسیرش دوره اما چون متروخوره خیلی هم سخت و وحشتناک نیست. ضمنا به زودی ادامه خط جدید که ساخته بشه سر فاطمی ایستگاه داره. این جوری تمام مسیر رو میتونی با مترو بری